Ses sorunu!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpersddk

Üye
22 Ocak 2011
140
1
Ankara
Malum kulaklığım bozulmuştu.Bende kulaklıklı mikrofon aldım.Üstünde headphone diyor.Markası aneex,modeli E-CD610.Neyse soruna geçeyim.Hoparlörde sorun yok,ses gayet güzel geliyor kulaklığa.Ama mikrofondan konuşmaya çalıştım,sesimi almadı.Bu headphone mikrofonunu görmüyor pc.İşletim sistemim windows vista starter sp2.:trl

alpersddk

Üye
22 Ocak 2011
140
1
Ankara
Niksizim başka kulaklık yok.Birde bu sağlam başka pcde denedim.Sen yardım edermisin?
Sağolsun jagged kardeşimiz sonuna kadar yardım etti.Ama olmadı.

niksizim

Üye
14 Eyl 2012
232
0
sır
ses açıp kapama ikonu var sağ altta ona 2 kere bas seçenekler de özelliklere tıkla inputu var onu aç tamam de mik sesini sonuna kadar aç olmazsa aynılarını yap seçeneklerden gelişmiş seçenekler de mikrofonun altındakilere tıklayıp açılan pencerede 1 mikrofon arttır de çok güçlü çıkar

Bilişimci bi arkadaşımın anlatımı olursa teşekkür et iletirim :D

alpersddk

Üye
22 Ocak 2011
140
1
Ankara
Sorunu çözdüm beyler:)
Şimdiki sorularım ise;
Mikrofondan gelen sesi nasıl yükseltirim?
Video çekiyorum mesela ama sesim tek kulaktan geliyor,nasıl eşitlerim bunu?

niksizim

Üye
14 Eyl 2012
232
0
sır
ses açıp kapama ikonu var sağ altta ona 2 kere bas seçenekler de özelliklere tıkla inputu var onu aç tamam de mik sesini sonuna kadar aç olmazsa aynılarını yap seçeneklerden gelişmiş seçenekler de mikrofonun altındakilere tıklayıp açılan pencerede 1 mikrofon arttır de çok güçlü çıkar

Bilişimci bi arkadaşımın anlatımı olursa teşekkür et iletirim :D

tekrarla bunu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.