sesin uzaktan gelmesi hk

Insafsizz

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
755
0
merhabalar saygi deger forum uyeleri

benim bir sorunum var yardimci olursaniz cok sevinirim

yayincilik yapiyorum yayincilik esnasinda ses degisiriyorum ve farkli birsistem uzerinde cizim yolumu 1 haftadir bilgisayarim degisti seslerim giti

oncelikle fotografi gostererek ses paylasimi gosteriyim size nasil yayildigini yayinda.

NEV5yC.png

ses dagitilma sistemim bu yayini telefonda yapiyorum ve yayin yaparken ses degisimi saglarken sesim cok gitmiyor karsi tarafa cok uzaktan duyuyorlar sesimi anlasilmiyor pek bagirirken sesim net gidiyor bilgisayar ses ayarlamalarim yuksek onlarda problem yok sorun ne olabilir nasil yukseltirim bu sesi ? duymalari icin​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,083
37
6,150
[C*]
Araştırdığım kadarıyla;

Bir akıllı cep telefonunda karşı tarafa net ses gitmemesinin iki sebebi bulunmaktadır. Bunlardan ilki mikrofonun içi kir, toz, elbise pamuğu ve benzeri partiküller ile tıkanmasıdır. Mikrofon soketi temizliği yapılarak giderilebilir.

İkinci sebep ise mikrofon soketinin arızalanmasıdır. Mikrofon soketi ise darbe alınması sonucu kırılabilir, çatlayabilir. Ya da sıvı veya nem teması sebebi ile oksitlenebilir. Böyle biri durumda yapılması gereken işlem mikrofon soketi değişimidir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.