Sevgilim benden utanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GSNiyazigs

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
876
0
31
Türkiye-İstanbul
Meraba öncellikle sorun şu ben 23. gündür bi kızla çıkıyorum ve çok seviyorum oda beni çok seviyor yani öyle olduğuna inanıyorum bir çok kez sordum adam gibi doğru söyle gerçekten seviyomusun yoksa beni üzmemek içinmi sevdiğini söylüyosun diye gerçekten seviyorum saçmalama dedi neyse olay şu biz 23. günde sadece 1 kere buluştuk 10. günümüzde daha sonrada bir çok gere anlaştık ama hep bi bahane uydurdu gelmedi bi kerede okul çıkışına gittim ama beni gönderdi ve arkadaşlarının yanına gitti hatta beni kovdu diyebiliriz neyse en son bugün sordum açık açık benimle buluşmak istemiyormusun diye oda saçmalama öyle bir şey yok dedi bende niye bulşmuyosun ozaman dedim oda aslında hiç utanmama ama senden çok utanıyorum dedi sonra neyden utanıyosun niye utanıyosun dedim soğudu ve akşam konuşalım dedi kapattı çıktı sizce sorun ne şöyle bir şey var ben fotoğraflarda göründüğü kadar tipli bir insan değilim ama o seni tipin için sevmedim demişti sorun ne aklıma hiç bişey gelmiyo fikir vericek olan bir kaç kişi varmı

B1LL124RD

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
991
0
Burdan
Belki kızın kız arkadaşları seni kötülüyor olabilirler ondan senden soğumuş olabilir ?

GSNiyazigs

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
876
0
31
Türkiye-İstanbul
Bilemicem şimdi kardeşim kızla mesajlaşıyormusunuz ?

evetde ilk buluşmada kötü bir oaly oldu ben biraz ileri gittim buda utandı ayrılma seviyesine kadar geldik zar zor ikna ettim ama ikimizde unuttuk o konuyu die biliyodum büyük ihtimal o unutamadı hala ve her buluşmada korkuyor galiba benden o yüüzden sürekli bahane uyduruyor olabilir benim aklıma bu geliyo

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rival

Özel Üye
28 Eki 2013
7,264
2
evetde ilk buluşmada kötü bir oaly oldu ben biraz ileri gittim buda utandı ayrılma seviyesine kadar geldik zar zor ikna ettim ama ikimizde unuttuk o konuyu die biliyodum büyük ihtimal o unutamadı hala ve her buluşmada korkuyor galiba benden o yüüzden sürekli bahane uyduruyor olabilir benim aklıma bu geliyo

o olay sonrası kızlar arasında dedikodu başlar sonrası kız senden soğur :)

B1LL124RD

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
991
0
Burdan
İlk buluşmanızdaki olayı bizlerle paylaşırsan sana daha iyi yardımcı olabiliriz belki şimdi konuyu tam bilmeden bişey diyemem.

GSNiyazigs

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
876
0
31
Türkiye-İstanbul
o olay sonrası kızlar arasında dedikodu başlar sonrası kız senden soğur :)

İlk buluşmanızdaki olayı bizlerle paylaşırsan sana daha iyi yardımcı olabiliriz belki şimdi konuyu tam bilmeden bişey diyemem.

kardeim biz bununla buluştuk bi sevgiliyle ne yapılrısa onu yaptık yani çok özür dilerim gerçekten burda söylenicek bişey dğeil ama çok özür dilerim çok biz bununla öpüştük felan tamma sorun yok bunlarda ama ben kendimi kaybedip elimi süt organına ***ürdüm ama gerçekten yanlışıkla oldu o anki tutkuyla onu oda bili ama işte unuttuk biz o oalyı düzeldi daha doğrusu öyle sanıyodum düzelmemiş galiba

B1LL124RD

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
991
0
Burdan
Usta yanlış anlamada sen bu kızı gerçekten seviyormusun,demek istediğim kızla gönül mü eylendirmek amacın yoksa kıza gerçektende aşıkmısın.

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
56
Ahıska

Belli ki hala unutamamış birkaç kişi de aklını çeldiyse tamamdır :RpS_crying:

DonCorleone28

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
699
0
33
kardeim biz bununla buluştuk bi sevgiliyle ne yapılrısa onu yaptık yani çok özür dilerim gerçekten burda söylenicek bişey dğeil ama çok özür dilerim çok biz bununla öpüştük felan tamma sorun yok bunlarda ama ben kendimi kaybedip elimi süt organına ***ürdüm ama gerçekten yanlışıkla oldu o anki tutkuyla onu oda bili ama işte unuttuk biz o oalyı düzeldi daha doğrusu öyle sanıyodum düzelmemiş galiba

yok Artık napmissin tabi utanir :) yas kacti Bu arada yasa da bagli olabilir.

safa1998

Katılımcı Üye
10 Eyl 2012
630
0
Kayseri
yok Artık napmissin tabi utanir :) yas kacti Bu arada yasa da bagli olabilir.

aynen yaşa bağlı olarak utanmış olabilir dostum bide adam gibi sevmek varken neden heveslerine yenik düşüyorsun ki.Yaşım 17 hayatımda 2 tane kız arkadaşım oldu birisi hala duruyor birincisi ile 8 ay sürdü bir kere öpmüştüm yanağından onun zoruyla şimdiki kız arkadaşımla da 7 ay olmuş onunlada el ele toplasan 3 4 defa tutuştuk bir kere sinemaya gittik sarıldık birbirimize film izledik.Normal olanı bu aslında her şeyin yeri var sen 10 günlük kızı öpersen o şekilde bide o hareketi yaparsan çok yanlış yapmışsın demektir.Benimki beceriksizlik değil seninki fazla istek.Yanlış yapıyorsun herşeyi akışına bırakacaksın mesela bu akşam konuşacakmışsınız ayrılma konusunu aklına bile getirmeyeceksin onun sorunlarını sormayacaksın normal bir şekilde konuşacaksın yavaş yavaş zaten anlatır o zaman herşeyi.Senin gibi çok arkadaşım var ve hepside bana imreniyor 7 ay oldumu diye.Ve o arkadaşlarımın hepside şu anda mutsuz.Ruhunu mutlu eden birini bulmalısın aklına geldiğinde mutlu olacağın birisi olmalı.Sen aklına gelince penisini büyüten bir kız bulursan eğer kendine o kızda bir süre sonra gider.Ya sevmeyeceksin bu yaptıklarını yapmaya devam edeceksin ya da tam seveceksin ve o yaptığın şeyleri bir kenara bırakacaksın.Yaşın 17 den küçükse bu dediklerimi çok dikkate al ama yaşın 17 yi geçmişse ve sen hala kız arkadaşınla böyle sorunlar yaşıyorsan hatanın büyüğünü küçükken yapmışsındır.

GSNiyazigs

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
876
0
31
Türkiye-İstanbul
Usta yanlış anlamada sen bu kızı gerçekten seviyormusun,demek istediğim kızla gönül mü eylendirmek amacın yoksa kıza gerçektende aşıkmısın.
Gerçekten seviyorum usta
aynen yaşa bağlı olarak utanmış olabilir dostum bide adam gibi sevmek varken neden heveslerine yenik düşüyorsun ki.Yaşım 17 hayatımda 2 tane kız arkadaşım oldu birisi hala duruyor birincisi ile 8 ay sürdü bir kere öpmüştüm yanağından onun zoruyla şimdiki kız arkadaşımla da 7 ay olmuş onunlada el ele toplasan 3 4 defa tutuştuk bir kere sinemaya gittik sarıldık birbirimize film izledik.Normal olanı bu aslında her şeyin yeri var sen 10 günlük kızı öpersen o şekilde bide o hareketi yaparsan çok yanlış yapmışsın demektir.Benimki beceriksizlik değil seninki fazla istek.Yanlış yapıyorsun herşeyi akışına bırakacaksın mesela bu akşam konuşacakmışsınız ayrılma konusunu aklına bile getirmeyeceksin onun sorunlarını sormayacaksın normal bir şekilde konuşacaksın yavaş yavaş zaten anlatır o zaman herşeyi.Senin gibi çok arkadaşım var ve hepside bana imreniyor 7 ay oldumu diye.Ve o arkadaşlarımın hepside şu anda mutsuz.Ruhunu mutlu eden birini bulmalısın aklına geldiğinde mutlu olacağın birisi olmalı.Sen aklına gelince penisini büyüten bir kız bulursan eğer kendine o kızda bir süre sonra gider.Ya sevmeyeceksin bu yaptıklarını yapmaya devam edeceksin ya da tam seveceksin ve o yaptığın şeyleri bir kenara bırakacaksın.Yaşın 17 den küçükse bu dediklerimi çok dikkate al ama yaşın 17 yi geçmişse ve sen hala kız arkadaşınla böyle sorunlar yaşıyorsan hatanın büyüğünü küçükken yapmışsındır.
bilader eyvalalh uzun uzun yazmışsın ama gerçekten seviyrum ben onada dedim gerekirse elini tutmicam dedim bırakma beni dedim zar zor ikna ettim gerçekten gerekirse elini tutmam sadece benim olsa bana ait olsa yeter AMA İŞTE HALA UNUTAMIYOR galiba o günü gerçi bend eunutamıyorum ki kız farketmedi dokunduğumu ben eve gidince pişman oldum kendim söyledim aslında o farketmedi öyle bişey yaptığımı ben pişman olduğum için kızdınmı özür dilerim diye sordum onun öyle haberi oldu yanib enim suçum yok tamamen erkek hormonlarıma engel olamadım

B1LL124RD

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
991
0
Burdan
Bak bende bi kızı gerçekten seviyorum alıyacagın kız bana verse ben ona dokunmam bile yani ama sende kendini kaybetmişsin bu arada yaş kaçtı ?

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
Öncelikle Kızın Üstüne Fazla Gitme Sonunda Üzülen Sen Olursun Birşey Daha Söyleyim Kaçan Kovalanır Diye Bir Söz Vardır Kendini Üzmene,Yormana Değmez Dedigim Şeyler Seviyorsan'da Geçerlidir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.