Sha1 hash kırma

Mamilate

Üye
12 Kas 2023
158
60
Sql injection ile admin bilgilerine eriştim fakat şifre sha1 code la geldi ve kıramıyorum şifreyi her şeyi denedim, hashcat, online crackerlar falan ama olmadı lütfen yardım edin nasıl kırıcam şu şifreyi
bulduğum hashler : e742c63f03ab602f2b38433ffc28b5145ba1332d //////////// 8988c8cb582506f93b59b794af7212cb5406dfcf

Lihtg

Moderatör
15 Mar 2022
1,845
759
lihtgTHT.php
Ya hocam aynı siteye 2 gün önce girmeyi denedim :D Admin paneli de direk domain sonuna /admin ekle. Ama giremiyeceksin o şifreyle onu da söyliyeyim ben de giremedim :D

CantCode

Üye
21 Ağu 2017
168
3
Bak knk soyle kiriyorsun: Hashi zaten aldin degil mi? Artik offline olarak kiracaksin. Ne yaparsın? :

1-)hash-identifier ile hashin ne oldugunu bulursun mesela bulmussun zaten sha1 ne kullanacaksin kirmak icin en basit john ile brute force mesela o zaman sana bi wordlist lazim
2-)cuppyi acarsın seed olusturursun ne biliyosun siteyle alakali girersin osint bilmem ne
3-)olusturdugun seedi mentalistle wordliste donusturursun iste gerekli kurallari(rules) vb girersin
4-)john ile sansini denersin cokta uzun surmeyecektir zaten

olmazsa wordlistini gelistirip bir daha denersin.

ve bunun gibi yontemler dusunceler

• Beğen
Tepkiler: BTC

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.