Shell Atmak Yardım!!

coolguro7

Üye
6 Şub 2009
91
0
Ben bişey sorucam tmm shell r57 biliyorum gördüm daha önce araştırma yaptım...Ama Siteye Shell nasıl atılıyor anlamadım...İzlediğim videolarda sheller atılı oluyor sadece hack ı gösteriyorlar nasıl yaptıklarını anlatıyorlar ama shell i nasıl atılar anlatmıyolar...Ben siteye index atmak istiyorum tmm onu gösterdiler ama shell nasıl atıyolar lütfen birisi yardım etsin....Lütfen bakın uzun zamandır araştırıyorum bulamadım....

*MaRKeRs*

Katılımcı Üye
2 Ağu 2007
599
5
Aiu.Edu HACKED..!
asteğmenim, shell atmak o kadar kolay değildir.

Bence Daha kolay yöntemlerle başla.

Bunu dene.

Arama Kodu:
"powered by real-estate-website"
Exploit:
/********.asp?name=">**********alert('HacKed+ßy+Markers')</script>
Örnek
http://lajobpost.com/********.asp?name=">**********alert('HacKed+ßy+Markers%20!+')</script>

Bunlara onay veren mirror siteleri de var.

Bunu yap, Url De nicki düzenle.

Sonra eline Rfi açığı veririm..

Edit: Kodlar çıkmamış ftp attım kodlara burdan bakabilirsin.

https://tik.lat/Nzm6b

Son düzenleme:

atlas_tr

Kıdemli Üye
8 Ocak 2008
2,380
14
NErDe OLsam BEğeNİRsin
kardeş sen önce bir site alacaksın ister paralı isterk free weblerden al yada arkadasının sitesinin bir bölümüne at daha sonra php yada asp dilinde yazılmış bir site bulacaksın ve ister manuel olarak isterde bazı programlarla açıkları bulacaksın manuel bulmak için ilk olarak php ve asp dillerini iyi bilmelisin daha sonra açığın sonuna shell adresini ekleyeceksin yani senin anlayacak shelli hacklenek sitenin içine koymuorsun öle siteleri bin yılda bir bulursun

coolguro7

Üye
6 Şub 2009
91
0
shell nasıl koyucam? Yada nasıl shell alıcam tmm site kurdum...Açık aramak için pro lazım bide shell nasıl koyarım nasıl bulurum? Yardım...

atlas_tr

Kıdemli Üye
8 Ocak 2008
2,380
14
NErDe OLsam BEğeNİRsin
shell nasıl koyucam? Yada nasıl shell alıcam tmm site kurdum...Açık aramak için pro lazım bide shell nasıl koyarım nasıl bulurum? Yardım...

shelllerin kodları vardır onları direk olarka bir internet sitesinin herhangi bir sayfasına yağıştracak daha sonra açığı bulduğun sitede açtığında o kodlar program olarak karşına çıkacaklar

Son düzenleme:

*MaRKeRs*

Katılımcı Üye
2 Ağu 2007
599
5
Aiu.Edu HACKED..!
Site açıp hackleyene lamer derler. Önemli olan başkasının malına tecavuz etmektir:)

RFi açıklarını araştır. Shell bu açıklardan atılır.

coolguro7

Üye
6 Şub 2009
91
0
atlas_tr ekledim ordan Web hack hakkında bildiklerini anlatırsan sevinirim...

atlas_tr

Kıdemli Üye
8 Ocak 2008
2,380
14
NErDe OLsam BEğeNİRsin
Site açıp hackleyene lamer derler. Önemli olan başkasının malına tecavuz etmektir:)

RFi açıklarını araştır. Shell bu açıklardan atılır.

kardeş sen benim yazdıklarımı anlamadın galiba biz açtığımız siteyi hacklemiyoruz biz açtığımız siteye shell kodlarını atıoruz ve bu site sayesinde baska siteler hacklioruz

ve arkdaslar shell hakkında kafanıza bir sorun takılırsa ilk olarka buraya bakın

http://www.turkhackteam.net/web-server-guvenligi/shell-hakkinda-hersey-269499.html

Son düzenleme:

*MaRKeRs*

Katılımcı Üye
2 Ağu 2007
599
5
Aiu.Edu HACKED..!
kardeş sen bebim yazdıklarımı anlamadın galiba biz açtığımız siteyi hacklemiyoruz biz açtığımız siteye shell kodlarını atıoruz ve bu site sayesinde baska siteler hacklioruz

ve arkdaslar shell hakkında kafanıza bir sorun takılırsa ilk olarka buraya bakın

Biliyorum neden bahsettiğinizi. Free hostları hacklesen n'olur hacklemesen nolur.

Shell Kodları:
<?php echo getenv("HTTP_HOST"); ?> - c99shell >>>>< c99.

PaS_hA

Uzman üye
13 Ara 2008
1,474
0
C:\WINDOWS\system32\*.*
Biliyorum neden bahsettiğinizi. Free hostları hacklesen n'olur hacklemesen nolur.

Shell Kodları:
<?php echo getenv("HTTP_HOST"); ?> - c99shell >>>>< c99.

arkadaşım atlas free host hacklemekten bahsetmiyor bir siteye shell atacaksan ilk önce kendi sitende (free hostunda) o shellin txt olarak kayıtlı olması lazım ki o adrese yönlendirme yapıp shell atmış olasın sen atlas ı bir türlü anlamamışsın

coolguro7

Üye
6 Şub 2009
91
0
siteye yönlendirme nasıl yaparım yönlendirince siteye shell atmış oluyo muyu.? Yani hackliyorum gerisi index basmak fln dimi....

CoDeRMaNn

Uzman üye
27 Nis 2009
1,413
0
Türkiye Cumh
Ben 2 gün uyumadım sıf su isi azda olsa örenmek için ama yok komutanım acıkları örenicen onu örendin diyelim siteye nasıl giricni örencen onuda örendin diyelim indexs nasıl atılır onuda örendin diyelim shel nasıl alınır nasıl sokulur ören ören bitmiyo vala ya kafamı dayanır buna :D

atlas_tr

Kıdemli Üye
8 Ocak 2008
2,380
14
NErDe OLsam BEğeNİRsin
arkadaslar bence siz bunlarla uğraşmayın siz direk olarak web programlama dillerini öğrenin bakın o zaman hackleyemediğiniz site kalmayacak ben bu yaz baslayacağım örneğin

SİBİRYHA

Üye
29 Nis 2009
163
0
ankara
Ben 2 gün uyumadım sıf su isi azda olsa örenmek için ama yok komutanım acıkları örenicen onu örendin diyelim siteye nasıl giricni örencen onuda örendin diyelim indexs nasıl atılır onuda örendin diyelim shel nasıl alınır nasıl sokulur ören ören bitmiyo vala ya kafamı dayanır buna :D
gerçektende haklısın:)

CoDeRMaNn

Uzman üye
27 Nis 2009
1,413
0
Türkiye Cumh
Arkadaslar yorumumu okumusunuzdur BU yorum bu ise ilk basladiğpimda yazdim bende anlamiyodum ama arastir arastir kafa yordum sabrettim ve simdi gövde gösterisinde hacklediğim indexs attiğim siteler var yani demek istediğim Öğrenilmicek bir sey yoktur Yeterki sabir ve azim Olsun Sabvretmezseniz bu isi öğrenemezsiniz Shell Gelince bende anlamiyodum yorumumdada yamistim zaten Ama Mantik yürütünce Düsündümki Anlamicak bir sey yok Ve su anda yapiyorum Yani sabir yavas yavas öğreniceksiniz Ve bana bazi sorular geliyo yeni basladim shell nasil atilir yeni baslayan arkadaslar Shell den baslamasinlar en kücük acikdan en büyük aciklara Gidin İlk basda Shel Kafa yorarsaniz Bisey öğrenemezsiniz Benim Düsüncem Budur Saygilar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.