Shell sokdugum sitede admin olamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ulukaya

Yeni üye
5 Eki 2009
27
0
Merhaba arkadaşlar ilk Hackledigim site bu İnş Son olmaz :) Shell sokdum siteye ama bi türlü admin olamadım kimsenin şifresni değiştiremiyorum cpanel şifreyi admin şifresi felanda md5 olarak yazıyo yardım edebilecek varmı?

ulukaya

Yeni üye
5 Eki 2009
27
0
2009 da oldumda bi program indirmek icin olmusdum böyle bisitenin oldugunu geçen ay hatırladım :D
denedim bütün md5 kırıcılarını ama işe yaramadı

M

mugair

Ziyaretçi
shell soktuğun site dili ne ve soktugun shell öhangisi her shell her sitede işe yereama misal asp shell atasın php siteye herhangi bir adminlik alamazsın gibi attığın shell ve site dilini yazarsan yardımcı olmaya çalışırım kolay gelsin şimdiden

M

mugair

Ziyaretçi
paşam c99-b shell sok php sitelerde kulanabileceğin bir shelldir yeniler için uygun shellerden biridir düz c99 rfide kullanılır o iş görmez haberin olsun shell atmadan önce araştırın hangi shell ne işe yarar hangisi daha profosyonel kulanım ister hangisi yeniler için uygundur die

Dip Not: unutmadan indirdiğiniz shelleri kontrol edin log tutmasın eğer log tutuyorsa tüm bilgilerinize ulaşılabilir buda sizin şikayet ederse site sahibi anında yakalanacağınız anlamına gelir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.