Sheller Hakkında Yardım Lazım

18 Ocak 2012
230
0
Arkadaşlar merhaba benim shell hakkında sıknıtım var şimdi elimde bir site var ve ben bu siteyi hemen hacklemek istemiyorum shell atıp izlemek istiyorum bi kaç gün yani siteye girilen bilgileri bulmak istiyorum shell ile bu mümkünmü

'Heisenberg

Uzman üye
17 Eki 2014
1,723
1
19
Antalya
Sitenin veritabanı bilgileri elinizde yoksa, sadece veri akışını takip edebilirsiniz. Yani siteye aktarılan veya çekilen dosya transferlerini izleyebilirsiniz. Bu da hacklemek istediğiniz site çok aktif bir site değilse işinize yaramaz büyük olasılıkla..

18 Ocak 2012
230
0
Sitenin veritabanı bilgileri elinizde yoksa, sadece veri akışını takip edebilirsiniz. Yani siteye aktarılan veya çekilen dosya transferlerini izleyebilirsiniz. Bu da hacklemek istediğiniz site çok aktif bir site değilse işinize yaramaz büyük olasılıkla..

Veritabanı derken admin pass var admin paneline girebiliyorum ve aktif bir site ben yazılanları görmek istiyorum yani sanki siteye keylogger atmiş gibi shell ile bunu yapamazmiyim

'Heisenberg

Uzman üye
17 Eki 2014
1,723
1
19
Antalya
Veritabanı derken admin pass var admin paneline girebiliyorum ve aktif bir site ben yazılanları görmek istiyorum yani sanki siteye keylogger atmiş gibi shell ile bunu yapamazmiyim

Yazılan derken neyi kastediyorsunuz anlamadım. Normal bir blog sitesiyse yazılanları şifreyi bilmeden de takip edebilirsiniz zaten, tam olarak ne yapmak istiyorsunuz ?

'Heisenberg

Uzman üye
17 Eki 2014
1,723
1
19
Antalya
Blog sitesi değil ruslara ait bir alısveriş sitesi site içi akışı gorebilirmiyim shell ile

Shell ile yapılan dosya transferlerini, siteye aktarılan veya siteden çekilen dosyaların trafiğini, ve sitede gözükmeyen gizli klasörlerin içeriklerini görüntüleyebilirsiniz. Okuma izniniz varsa, ftp aracılığıyla siteye aktarılmış tüm dosyaları görebilir ve içeriklerini okuyabilirsiniz. Sitenin akışını takip etmekten kastınız, gönderilen özel mesajlar yapılan üyelikler, üyelerin bilgileri, sitedeki gizli mesajlaşmalar ve sitenin bu gibi verisel işlevleri görebilmek ise, db (database) bilgilerine ihtiyacınız var. Siteye shell atarak istediğiniz olayları gerçekleştirebileceğinizi sanmıyorum. En fazla, sitenin veritabanı bilgilerini bulmaya çalışabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.