Sid Meier’s Civilization VI - PROPER [RELOADED] - FULL

Parklee

Kıdemli Üye
26 Şub 2014
2,331
0
California
J3gzXo.jpg

İndirme Türü : Torrent
Dosya Türü : ISO
Platform : PC
Sürüm : RELOADED
Crack : Mevcut
Boyut : 4.86 GB
Çıkış Tarihi : 20.10.2016
NOT : 64 bit işletim sistemi ve DirectX 11 destekli ekran kartı gerektirmektedir.

OYUN HAKKINDA

J3gzXo.jpg

En İyi Bilgisayar Oyunu ve En İyi Strateji Oyunu dahil 15 E3 ödülü sahibi Sid Meier’s Civilization VI, Civilization V'in 8 milyon birimi dahil olmak üzere dünya çapında 35 milyonun üzerinde birim satan popüler Civilization franchise'ın sıradaki oyunudur.

İlk olarak efsanevi oyun tasarımcısı Sid Meier'in yarattığı Civilization, zamana meydan okuyan bir imparatorluk kurmaya çalıştığınız, sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Taş Devri'nden Bilgi Çağı'na kadar uzanacak bir uygarlık kurup ona önderlik ederek Dünya'nın Hakimi olun. Savaşın, diplomasi yürütün, kültürünüzü geliştirin ve dünyanın görüp göreceği en büyük uygarlığı inşa etmeye çalışırken tarihin en büyük liderleriyle rekabet edin.

Civilization VI, dünyanızla ilgilenmeniz için yeni yollar sunuyor: şehirler artık haritada fiziksel olarak genişliyor, teknoloji ve kültüre dair etkin araştırma yeni ihtimaller ortaya çıkarıyor ve rakip liderler, siz oyunda zafer elde etmenin beş yolundan biri için yarışırken tarihsel izlerine dayalı kendi gündemlerinin peşinde koşuyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows® 7, Windows® 8, Windows® 8.1 ve Windows® 10 (Sadece 64 Bit!)

İşlemci: Intel Core i3 2.5 Ghz / AMD Phenom II 2.6 Ghz

RAM: 4 GB

Ekran Kartı: 1 GB & AMD 5570 / nVidia 450

DirectX: Version 11

Boş Alan: 12 GB

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=qvBf6WBatk0"]https://www.youtube.com/watch?v=qvBf6WBatk0[/ame]

İndirmek İçin : Sid Meiers Civilization VI Proper-RELOADED-[Turkhackteam.org]

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Allah razı olsun, Allah tuttuğunu altın etsin, Allah ne muradın varsa versin... Hiç abartmadan en fazla 2 saat önce "yahu ofiste çok boş vaktim oluyor, Civilization V mi indirsem?" diye düşünüyordum. Kısmet Civ 6 imiş...

Edit: .... derken.... mediafire bloke etmiş.. Link çalışmıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.