şifre kırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mhtaydin

Yeni üye
9 Ağu 2012
7
0
slm ben facebook şifresini kırmak istiyorum ama bi türlü beceremedim bana yardımcı olurmusunuz lütfen ..

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
23
kişinin facebook şifresini çalmayı deneyebilirsiniz.

keylogger, fake yöntemi , trojan. bunları araştırın sitemizde gerekli bilgiler mevcut.

mhtaydin

Yeni üye
9 Ağu 2012
7
0
arkadaşlar teşekür ederim ama denedim beceremedim bu söylediklerinizi keyloger i nasıl kulanabilirim kırmak istediğim şifre başka bilgisayarda bildiğim kadarıyla keyloger i kendi pc kurabildiğimiz ..

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
23
Dostum öncelikle keyloggerin ne işe yaradığını nasıl kullanıldığını araştırmalısın :)

Sen biraz yanlış anlamışsın keyloggeri.

Ne işe yaradığını vs.. öğrendikten sonra forumda mevcut olan keyloggerlardan birini indirip yapabilirsin.

quantum0607

Yeni üye
13 Eki 2012
5
0
özel mesaj için 40 kez yorum yapmam gerekiyor ve bundan daha iyi bi dorum yok beyler ksura bakmayın bu işi öğrenmem için generallerle konuşmam lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.