Sıgara Baş Ağrısı Yaparmı [ Acil]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

testere22

Katılımcı Üye
17 Ağu 2011
944
0
burda orda surda her yerde
Lütfen Altına Kanser Fln Gibi Resimler Sözler Kullanmayın Biliyorum yeter artık !!!!
1.aç karnına içtim
2.nefessiz 45 dırt aldım
3. 2001 içiyorum
sizce normalmi 2 tane içdim 45 fırt aralıksız.. ??

em1emo

Katılımcı Üye
16 Eki 2012
518
1
GeLdim BuRaya ?
bence bırak bu işleri
icon7.gif

P1T0N

Üye
2 Eki 2012
82
0
kardeş bu sigara dumanın içine alışkın olmadan çekersen baş dönmesi felan yapar işte bu baş dönmesi gittiğinde sen tiryaki olmuşsun demektir aklın warsa o sigara içen arkadaşların yanından ayrıl arada bi sakın tek atarım istediğim zaman ırakırım felan deme sakın başlama ...!!!!

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
korkmana gerek yok kardeşim aç karnına içtiğimde bende de bazen öyle oluyor boş yere dert yapma kendine yoksa olmayacak bişeyi sen o düşünceyle ortaya çıkararırsın Allah korusun

Webservant

Uzman üye
9 Nis 2012
1,434
0
İstanbul
:D aga hiç unutmama sene 2000 bişeylerdi buralar önceden hep araziydi :D hep bulafısöylemk istemişimdir

şaka bi yana aç karnına içme :D baş ağrısı yapar nedenini söyliyeyim sigaranın iinde beyne tokluk hissi veren bişey var sen doyduğunu farketmiyorsun sadece öyle bi sinyal veriyo o sinyal sayesinde beyin miğdeye bişey girdiğini sanarak asit salgılıyo sindirmek için sonra miğden yavaştan hasar görüyo 404 hatası veriyo başında o olaya teppi olarak ağrır yani bu bölgede böyle bi sorun var dikkat et anlaında :D organlar çok iyi anlaşır baş ağrısının sebebi o

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.