Silinen çok önemli bir dosyamı geri getirmem lazım

ByPesTiLanCe

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
807
0
Not Found !
Bir programla buldum
8l3RGQ.png

Sonra kurtar basıyorum başarılı diyor masaustunse 130 kb bi paypal.txt geliyor oda su sekilde

8l37na.png

AntBoogy

Katılımcı Üye
31 Ara 2014
258
0
Emin deilim ama dosyanın uzantısı farklıdır bunu not defteri ile açıyorsun ama eskiden hangi program ile açıyorsan onla açmayı dene

calcuster

Katılımcı Üye
12 May 2013
320
0
anladığım kadarı ile dosyanızın uzantısı txt başka bir program denemenizi öneririrm ya da arkadaşın dediği gibi uzantısını değiştirim açılır belki ya da son olarak başarılı ise bunu bir yerlere kaydetmiş olması gerekiyor bilgisayarınızda aratırsanız bulabilirsiniz diye düşünüyorum iyi günler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.