Silinen Resimleri Geri Getirme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erzcn24

Yeni üye
16 Ocak 2009
25
0
S.a Arkadaşalr Ben Askerim. Arkadaşlarla Çekildğimiz fotoları komutanın pc sine attık cd ye basıcaktık komutan gördü ve sildi. Silinen resimelri geri getirme programı yada yöntemi varsa Bana yardımcı olabilirmisiniz... Ben şimdi gidiorum çarşı saatim bitior sizleri korumaya gidiorum arkadaşlar sizdende bana ve tüm askerlerimize destek bekliorumm... hadi Herkese şimdiden tşk ler A.e.o lun yorumlarınıza yarın bakıcam inş...

qenco5

Uzman üye
9 Nis 2012
1,112
0
Arkadaşım Silent Setup Diye Harika Bir Program Kullanıyorum. İçinde 80 Program Var Ve Kendisi Size Full Sürümünü Kuruyor. Her Neyse :) Onu Bulabilirsen İçinde Çok Güzel Bir Program Var Geri Dönüşümden Bile Sildiğin Her Türlü Dosyayı Bulup Geri Yüklüyor.

erzcn24

Yeni üye
16 Ocak 2009
25
0
Tşk Arkadaşlar Çarşıya Dönüorum Şuan Deneyemicem Haftaya Denicem önerilen Programları... yardımlarınız İçin Tşk Ler... Allah Razı Olsun...

erzcn24

Yeni üye
16 Ocak 2009
25
0
Arkadaşım Silent Setup Diye Harika Bir Program Kullanıyorum. İçinde 80 Program Var Ve Kendisi Size Full Sürümünü Kuruyor. Her Neyse :) Onu Bulabilirsen İçinde Çok Güzel Bir Program Var Geri Dönüşümden Bile Sildiğin Her Türlü Dosyayı Bulup Geri Yüklüyor.

Kardeşim İçindeki programın Adı Ney Peki Onu SÖle Onu Bulalım Netten uzun Sürüor onu İndirmek Malum ÇArşıdayım ASkerie Kısıtlıo Çarşımızı...

Advanced System Care İle Oluo Çok Hızlı !

Kardeşim System careyle Nawsıl Oluyor Sürüm Filan Farkediyormu...

Arkadaşlar Şöyle Söyleyeyim sadece resim olarak silinenler çıkıo ama şöle bi durum var asıl resimelrimiz bi klasör içindeydi klasör olarak silmiş onu komutan heralde onun içindewki resimleri bulmuyor o klasörü bulmam lazım benim. bi yardımcı olursanız bu son haftamız...komutanın pc si gidecek bu hafta içinde... + klasörlerin uzantısı ne oluyor bilen varmı...

Moderatör tarafında düzenlendi:

erzcn24

Yeni üye
16 Ocak 2009
25
0
Arkadaşlar Tşk Ederim Ama Heralde Olmıcak Yalan Oldu Fotolarımızz... Benim İçin Çok Önemliydi Ama Olmadı Napalım Arkadaşlarımızla Tek Fotolarımızdı 1 hafta sonrada ayrılıoruz askerlik yapmış olanlarınız daha iyi anlar benim halimi durumumu... bana en fazla 2 saat taraması süren ve bulacak olan bi program lazımdı oda yok neyse arkadaşlar yinede bi fikri bi bilgisi olan varsa paylaşırlarsa sevinirim...

enkanet

Katılımcı Üye
7 Nis 2012
877
0
Abicim Benimde PC Formatlanmısdı ben 3-4 Saatte Bazı Fotoları Geri GEtirdim ..! Arkadaş 1Gün Sürer Diyor Ama O Tüm Uzantıları Secersen Recover My Files'De Sadece Resim Dosyalarını Seçersen Sadece Resim Dosyalarını Aratırsan Öyle Çok bi Uzun Sürmez .!

erzcn24

Yeni üye
16 Ocak 2009
25
0
Abicim Benimde PC Formatlanmısdı ben 3-4 Saatte Bazı Fotoları Geri GEtirdim ..! Arkadaş 1Gün Sürer Diyor Ama O Tüm Uzantıları Secersen Recover My Files'De Sadece Resim Dosyalarını Seçersen Sadece Resim Dosyalarını Aratırsan Öyle Çok bi Uzun Sürmez .!

recovery my filesi denedim pc de zaten ama bizim beğenmeyip sildiğimiz resimleri buldu asıl güzel olanlar almak istediklerimizi bulmadı onlarda asker resimleri die bi klasörün içindeydi komutan klasör olarak silmiş bulmuyor klasörü bulmamız gerekiyor. klasör bulmuyor galiba...

Son düzenleme:

WeXz

Uzman üye
28 Nis 2012
1,046
0
-
recovery my filesi denedim pc de zaten ama bizim beğenmeyip sildiğimiz resimleri buldu asıl güzel olanlar almak istediklerimizi bulmadı onlarda asker resimleri die bi klasörün içindeydi komutan klasör olarak silmiş bulmuyor klasörü bulmamız gerekiyor. klasör bulmuyor galiba...

Klasör bulmaz seçtiğiniz dosya uzantılarını bulur mesela birsürü .jpg uzantılı resim bulur bunların arasından seçersiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.