Siliyorum Yeniden Yükleniyor - Win 10

tanoth

Üye
24 Kas 2022
102
7
Windows driver foundation.exe ile Wudnet.exe
Bilgisayarı açtığımda bunlar açık oluyor ve nvidia ekran kartı sürücüsü otomatik yüklüyor
revo ile sildim yine yüklendi

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,432
981
Merhabalar

win10 genelde sürücüleri otomatik günceller eğer istemiyorsanız güncellemeleri kapatarak tekrar deneyiniz.

İyi Forumlar

MrMaXim

Katılımcı Üye
16 Eki 2020
434
235
Yeşil Olan Yerler
Windows driver foundation.exe ile Wudnet.exe
Bilgisayarı açtığımda bunlar açık oluyor ve nvidia ekran kartı sürücüsü otomatik yüklüyor
revo ile sildim yine yüklendi
Dostum bu dosyaların çalışmasının sebebi bir program kurulumundaki hata olabilir. 2 seçenek olarak da bir virüs programı tarafından yapılan bir deformasyon sonucu oluşabilir. Yapmanı önerdiğim şey öncelikle bir virüs tarama programı tarafından cihazını bir kontrol etmen. Sonrasında bu programları tekrar kaldırmayı deneyip Windows kayıt defterini karıştırmanı öneririm. Eğer bir virüs tarafından yükleniyorsa kayıt defterinde bunu görmen olası.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.