Silkroad Online (Sjsro) Hileleri Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
14 Ağu 2011
121
0
Arkadaşlar Şimdi
Ben Silkroad Oynuyorum
Bir Adamla Tanıştım Bana Silahını Falan Gösterdi Hepside (Sun +10) (Sun +13) falan
Nasıl Yaptığını sordum arkadaşının hacker olduğunu söyledi
bana bugünlerdede biri ile laflaşıyorlardı adam buna küfür etti buda hacker olan arkisine söyleyip adamın çarını soydurmuş adam başka bir çar açmış yiyosa bunuda soy diye
bu gene hacker arkisine söylemiş sonra gene adamın bu çarınıda soymuş

Nasıl Yapıyorlar Hiç Bir Bilginiz Varmı Yada Programla Falan Mı Yapıyolar???

Hiç Bir Bilginiz Varmı

:secret şu işe bak adam hacker ına söylüyo adam soyuyo :yo Waaayy Bea

Bende Düşündüm Taşındım En İyisi Sizlere Sormak Umarım Bir Bilginiz Vardır.

Varmı Bir Bilginizz???

Keylargo`

Kıdemli Üye
12 Tem 2008
4,460
3
None
Silkroad oynamam ama ...

Hiçbir hile yapan adam bak ben hile yaptım arkadaş hacker o yaptı diyeceğini sanmıyorum yalan atmışlardır

Böyle güzel birşey varsa bile sana nasıl söylesin

Çhar soyma işini senin gibi arkadaşlar işte bedava bot + basma hilesi ararken araya trojan keylogger koyuyorlar çalıyorlar

Yoksa direk şifre çalınmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.