Şimdi Yorumlarınızı Alabilir Miyim ? //KaraLeke The Clasic

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
Merhaba arkadaşlar. 1 hafta boyunca burada iyi kötü çalışmalarımı paylaştım. Tek nedeni biraz ara vermiştim hastalığımdan dolayı ve düzelmem elimin paslarının gitmesi gerekiyordu. Bugün everything at once dinleyerek, hastalığımdan uzaklaşmış bir şekilde tamamen kendi çizimlerimden oluşan çalışmamı yorumlarınıza sunuyorum. Kısaca şöyle demek istiyorum : Hasta adam iyleşti..

1bt2.jpg

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
Grafik tasarım kuralları gereği bu tip sorular yasaktır. Lütfen kuralları okuyunuz. Ama öğrenmeniz için : Adobe Photoshop CS6.

ratio

Kıdemli Üye
6 Tem 2013
2,456
6
Turk
Güzel olmuş bu arada hastalığının geçtiğine sevindim.Ve sanırsam üyelerin kullanması için yapmamışsın.(Reklam var ve reklam kaldırmak resmin orjinalliğini bozmaktadır.)

İyi günler..

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
Çalışma yapana ne ile yaptın, hangi font kullandın, hangi brush kullandın verir misin gibi sorular saygısızlıktır. Grafik tasarım kurallarında böyle yer almaktadır. Zaten bu tip çalışmaların yapıldığı 2 taş çatlasa 3 profesyonel program vardır. Bizlere özelden ulaştığınız zamanlar yardım ediyoruz elbet ama çalışma altlarında bu tip sorular yazmak yasak. Özel olarak ulaşıldığı zaman gerekli bilgilendirmeleri yaparız. Ancak çalışmadaki her hangi bir malzemeyi isteyenlere veremiyoruz. Nasıl yapacağının nasıl bulacağının bilgisini veriyoruz. Bu bizlerin emeğine saygısı olacağı gibi sizinde emeklerinizin artp çalışmalarınızın güzelleşmesine katkı sağlayacaktır. Hazıra konun istemiyoruz. İyi Forumlar

ShooterLens

Uzman üye
2 Haz 2013
1,362
0
Sanatın toplum için yapılmasından yanayım ve söylemek isterim arkadaşa,adobe Illustrator,ve Photoshop bilirsen,çok iyi şeyler yapabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.