Sınıfta Kalıcam.! [CİDDİ YORUMLAR İSTİYORUM]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByUniqueinN

Katılımcı Üye
12 Eki 2011
449
0
İstanbul
Merhaba Arkadaşlar..!

Ben Bu Sene Lise 1 'e Gidiyorum Çift Seneliğim Ve Sınıfta Kalacağım.!
Sizce Sınıfta Kaldıkdan Sonra Ne Yapmalıyım?

Boy: 1.65
Kilo: 60
Ayrıca 5 Tane Zayıfım var..

Notlarım:

LrOZr.png

Fizik - Geometri - Coğrafya - İngilizce - Edebiyat !

Fizik: Hiç Anlamıyorum
Geometri: ZOR :(
Coğrafya: Ekmek Musap Çarpsın Şekillerden Birşey Anlamıyorum.Sınav - Klasik - Şekilli
İngilizce: Kelime Anlamlarını Biliyorum Fakat Cümle Kuramam :)
Edebiyat : Edebiyat Bir Sanattır Fakat Sanat Onun Olsun !

Ya da Bu Boy Kilo İle Hangi İş Bana Kolay Gelir Ama Maaşıda Güzel Olsun :)

NOT: Kişisel Bir Sorun Değildir.!
Bununla İlgili Çok Konu Açıldı Sanırsam !

Arkadaşlar Lütfen Ciddi Yorumlar İstiyorum !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:

ismail02

Katılımcı Üye
18 Nis 2012
756
0
Backtrack r5
al sana benden çözüm kötü derslerinin hocalarına trojen serverı yükle e-okula en az günde 1000 defa giriolardır şifreyi al 3-4 gün sonra notlarını düzelt

WeXz

Uzman üye
28 Nis 2012
1,046
0
-
Hocayla muhattab olmuyorsun hoca sana kafayı takmıyor, evde oturup rahat kafayla ders çalışırsın videolu ders anlatımlarını takip edersin ilerde inşallah hayırlısıyla açıktan yüksek okul okursun ve tanıdıklarım var sıfırdan okuyup kendini kurtaran, hemde ben burda öğretmenliğe çabalarken çoktan işini eline almış arkadaşlarım var... Gereken şey azim ve istek...

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
her okumuyan sanayide çalışmaz kardeş ben okumadım otelde çalısıyorum kral gibi yaşıyorum

herkeze tavsiye ederim okumayın boş verin

b3mb4m

Katılımcı Üye
20 Nis 2012
589
0
Stockholm
Bi kere hayatta şansın olmassa istedigin kadar oku bir şey olmaz,
Tabiki tedbiri elden bırakmıycaksın ,
Okumaya dışardanda olsa devam ediceksin,
Diyelimki bir meslegi istiyosun her yolu deneyip o meslekte deneyim sahibi olmaya çalısıcaksın,
Denedigin sürece şans senden yana olur, şansına güven iş yok diyenlere aldanma çalışana var.

ByUniqueinN

Katılımcı Üye
12 Eki 2011
449
0
İstanbul
Okuldan atılması daha mı güzel kardeşim hem öğretmenlerin yarıısının okul kapanısa dogru hiş bişey umurlarında değildir.bunu bilmeni isterim gitsin kamera olmayan bi kafede düzeltsin.

kardeşim ister spy-net indir . istersen de darkcomet indir ben darkcomet kullanırım.

Kardeşim Peki Bana Team İle Bağlanıp Darcoment Yapabilirmsini hemde öğrenmiş olurum!
port açmayı beceremiyorum :(

ıp nosunu biliyorm ama sen yaparsan tam anlarım

ByUniqueinN

Katılımcı Üye
12 Eki 2011
449
0
İstanbul
Bi kere hayatta şansın olmassa istedigin kadar oku bir şey olmaz,
Tabiki tedbiri elden bırakmıycaksın ,
Okumaya dışardanda olsa devam ediceksin,
Diyelimki bir meslegi istiyosun her yolu deneyip o meslekte deneyim sahibi olmaya çalısıcaksın,
Denedigin sürece şans senden yana olur, şansına güven iş yok diyenlere aldanma çalışana var.

Katılıyorum Kardeşim !
İş Çok,Yapan Yok!

Orlion

Uzman üye
18 Ocak 2012
1,755
0
YokGibiBişey
Dostum sene 2012 bence sen okumana bak çünkü bu yaştan sonra seni hiç bişey kurtarmaz hem acelesi yokya yavaş yavaş sindire sindire okursun kendini üzmene gerek yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.