Sınırsız eset nod32 anti virüs programı

shadoww1985

Katılımcı Üye
22 Ara 2009
387
0
Ben her yerdeyim
Orjinal Eset Nod32 Antivirüs Programı Hemde Sınırsız Kullanım

ESET NOD32 MALUM EN İYİ ANTİVİRÜS YAZILIMLARINDAN BİRİSİ ANCAK ÜCRETLİ OLUŞU VE SINIRLI KULLANIM HEPİMİZE DERT OLMUŞTUR LİNKTE VERDİĞİM ESET NOD32 ANTİVİRÜS SINIRSIZ KULLANIM'A SAHİP OLUP GÜNCELLEMELERİ TAM OLARAK YAPMAKTADIR.DAHA SÖYLİYCEK BİŞEY YOK SANIRIM.BİR TEŞEKKÜR ETSENİZ YETER BANA :)

Son düzenleme:

osean

Yeni üye
5 Ocak 2010
7
0
kardeş emeğine sağlık... programı kurdum, yalnız güncelleme yapmıyor! yine de çok teşekkür

isokar01

Katılımcı Üye
7 Tem 2009
338
0
adana
kardes ellerıne saglık ama bunlar sanal guncelleme yapıor yanı sadece guncelleme yapıldı gozukuor virüsü bulmuyor:S

sübye_17

Üye
8 Kas 2009
121
0
saol kardeş eline sağlık indirdim ama kurulum bana bi acayip geldi ama sonunda kurdu çalışıyo

ordeallAlemko

Katılımcı Üye
5 Eyl 2009
594
0
bu eski kardes bende yenısı var dı ustune kurmaya calısdım sole dıyor bu eskı surum yenı surum pc de var dıe yanı anlıcan işe yaramaz guncellemee yapıo ama sanal virüs bulmaz bu kolay kolay

shadoww1985

Katılımcı Üye
22 Ara 2009
387
0
Ben her yerdeyim
Eyvallah arkadaşlar yorumlarınız için.Arkadaşlar ben bunu 9-10 bilgisayarda kullanıyorum şuana kadar hiç bir virüsle karşılaşmadım içiniz rahat olsun..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.