Şirket kurmak hakkında sorularım

IByScream

Katılımcı Üye
24 Eyl 2013
703
10
arkadaşlar ben internetten hosting sunucu satıcam bunun için şahıs şirketi kurmak istiyorum fatura kesebilmek için şahıs şirketi hakkında bilgim yok kurulması için nekadar ücret gerekli ve aylık giderleri ne oluyor aramızda deneyimli arkadaşlar varsa yardımlarını beklıyorum

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
559
83
Şahıs şirketi kurmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir
Şahıs şirketi kurmanın maliyeti yaklaşık 400-600tldir

Yılda birkez verilmesi gereken gelir vergisi beyannamesi 132 tl,
3 ayda bir 103 tl,
Her ay 87 tl
Bunlar gelirinize göre şekillenmektedir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.