site açıcam bazı sorularım var

sezgico

Üye
29 Eki 2009
213
1
arkadaşlar film sitesi açıcam ama şimdilik araştırıyorum sadece bilgi topluyorum aklıma birşey takıldı film sitesi açtığım zaman filmler benim pc mdemi kayıtlı oluyor yoksa domain e falanmı atıyoruz ?

6 Kas 2011
192
0
hocam anladığım kadarıyla sen sıfırsın film sitesi olmaz sana önerilerimi dikkate al ;

1-)File zilleyi indir gezginlerden

2-)Bu verdiğim adres senin alan adın olcak (domain ) ve alanın olcak (hosting) yani senin dediğin bilgiler hostingte kayıtlı olcak
PHP ve MySQL ile Ücretsiz Hosting, Site Kurucu, Reklamsız.

3-)hazır scriptleri araştır .scritp türkçeleştirmelerini araştır.eklentileri araştır.temaları araştır Scriptler;
*mybb,phpbb,smf ( forum temaları) - wordpress (blog teması )

4-)webmaster,seo,hit hakkında makaleler okur

buraya kadar cok iyi bilgin olur prof olmak için ;

-Dream weaver , html , php , asp öğreneceksin

yani dostum ben film sitesi kurcam demeyle olmaz azcık araştırma yapcan dikkate al bunları .!

sezgico

Üye
29 Eki 2009
213
1
bilgilendirmeniz için teşekkürler zaten ben daha araştırma aşamasındayım dreamwiever programınıda öğrenmeye çalışıyorum yani 1 seneye falan açarım siteyi. pat diye hemen açamam zaten.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.