Site açıklarını kapatmamda yardımcı profesyonel hacker aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nemesismax

Yeni üye
7 Ara 2009
41
0
Merhabalar;

Öncelikler forumunuzu bayağı bir inceledim ve gerçekten kutlamam gerekli. Sizin gibi arkadaşlar sayesinde Türkler'in ne kadar güçlü olabileceğini insanlar farkediyorlar ve özellikle Atatürkçü bir grup oluşunuzdan dolayı teşekkür ediyorum.

Yardım konuma gelince;
Ben bir adet vps aldım ve birkaç proje için kullanmaktayım. Yanlız hepimizin bildiği gibi standart bir vps veya herhangibir serverda açıklar çok. Bu açıkların bir kısmını bulabildiğim bilgilerle kapattım ama yeterli olup olmadığını bilemiyorum. Bununla ilgili olarakda sitede bana yardımcı olabilicek daha doğrusu bana zamanını ayırabilicek ve görebildiği açıkları kapamamda yöntemler sunabilecek arkadaşlar arıyorum. Site ile ilgili bilgileride tanıştığımızda verebilirim. En azından korunacak olan sitenin içeriğini öğrenmekte hakkınız var :) Eğer anlaşırsak da kendisini siteye davet etmek isterim.

Detaylı olarak görüşebilmeniz için bana özel mesaj atabilirsiniz veya burdan da cevap verebilirsiniz. MSN vermek yasak mıdır değil midir bilmediğimden böyle bir yöntem sunuyorum.

Saygılarımla

nemesismax

Yeni üye
7 Ara 2009
41
0
tamam yinede teşekkürler peki ileride bi cms vari birşey yazmak istersek bi bilgin varmı aklımızda deli gibi projeler var çünkü :) kodlama bilen bi arkadaş çok işimize yarar

çağdaş001

Uzman üye
29 May 2009
1,379
1
*
O kadar basit değil o öyle millet yıllarını veriyor.

Eğer öğrenmek istersen şimdiden başla meyvesini ileride yersin.

Google da ararsan döküman bulabilirsin.

nemesismax

Yeni üye
7 Ara 2009
41
0
genel anlamda basic bir kodlamam var zaten işim web tasarımı ama sende tahmin edersin tek kişi tek başına koca bir sistemi oturtamıyor yada oturtsa bile seneler alıyor dediğin gibi. yinede teşekkürler yardımın için :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.