Site Admin Panel Bulma Yöntemleri/ ShuJaira

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PTAbdulHackeR

Yeni üye
11 Ara 2015
34
0
Amasya
Ellerine sağlık ilk linkteki Perl Admin Panel Bulucunun şifresi yanlış kardeşim onu buldum ilk harfi küçük şekilde olacak .
lorthia988

Söylediklerimden cok sakladıklarımda saklıyım...
Ve gizlediklerimde gizliyim...
beni anlamak için;
Konuştuklarımdan çok sustuklarıma kulak verin...

--------------AbdulByHacker---------------

Son düzenleme:

cesur boy

Yeni üye
13 Nis 2010
11
0
Admin panelini bulup şifreyi bilmedikten sonra ne işe yarayacak peki bu? ( Bilgilendirme güzel olmuş +1 verdim :) )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.