Site Çökertme

14 Mar 2013
189
0
Düzce
Arkadaşlar okullar açılmadan Türkiyeye b yararım dokunsun istiyorum israil ve ya israile yardım eden ülkelerin site linkleri varsa lütfen verin son son bir iyilik yapayım ülkeme...

gokmen202

Katılımcı Üye
30 Kas 2009
578
10
:) kendin bul dostum Veya Web server güvenliğinde Güncel açıklar var orda açıklı siteler veriliyor ordan bulup hackliye bilirsin :) İsrail sitesi çıkarmı bilmiyorum

sda

Üye
3 Eyl 2007
129
0
Dağlar
Türkiye'yi bu kadar seviyorsan okulda derslerine iyi çalışıp yöneten kişi olmaya çalış. Bu şekilde kurtulur bu ülke. Bu şekilde daha iyi yerlere gelir. Sen veya ben ya da başkası israil başbakanlığını hacklese indexe mesaj bıraksa hiçbir katkısı olmaz bu ülkeye. Sadece derler ki sağlam adammış başbakanlık sitesine mesajını bıraktı. Bu da bir kaç gün sonra unutulur gider. Tavsiyem ve ricam yönetilenler değil yöneten akıllı kişiler olmanız genç arkadaşlar. Bunları göz önünde bulundurun lütfen. Yardımcı olabileceğimi düşündüğünüz konu varsa özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.

14 Mar 2013
189
0
Düzce
@sda Abicim tavsiyelerin için sağol okuluma zaten çalışıyorum merak etme ama okullar açılınca bilgisayar yasak çoğu ailede böyledir zaten bende bu yüzden küçükte olsa bir kaç iyilik yapayım dedim yinede her şey için sağolun herkese Allah yardım etsin zihin açıklığı versin iyi geceler...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.