Site Hack Hk.

AniLBeyy

Üye
7 Tem 2014
54
0
Arkadaşlar hackerliğe yeni başladım 3hafta oldu başlayalı
şuan yapabildiklerim; SQL İnjection açığından site hackleyebiliyorum ve indeximi basabiliyorum brute force programlarıyla admin panelindende basabiliyorum,fake face yolundan şifreleri çalabiliyorum
yalnız ben fake faceyi hackerliğe uygun bulmuyorum iyi bir hacker olarak :)

Neyse asıl sorum arkadaşlar iyi bir hacker olmak için neler öğrenmem lazım Amacım Pkk sitelerine kapı gibi indeximi basmak ve türk vatandaşıyla türk ******yla oyun oynanmayacağını göstermek...

örnek verecek olursak şunları öğrenirsen iyi bir hacker olursun vs vs

Şimdiden yardım edecek bütün arkadaşlarıma,abilerime,kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum iyi forumlar diliyorum saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

'GÖKBÖRÜ

Özel Üye
16 Ağu 2012
11,083
16
Belirsiz.
şuan yapabildiklerim; SQL İnjection açığından site hackleyebiliyorum ve indeximi basabiliyorum brute force programlarıyla admin panelindende basabiliyorum,fake face yolundan şifreleri çalabiliyorum

Neyse asıl sorum arkadaşlar iyi bir hacker olmak için neler öğrenmem lazım Amacım Pkk sitelerine kapı gibi indeximi basmak ve türk vatandaşıyla türk ******yla oyun oynanmayacağını göstermek...

Şimdiden yardım edecek bütün arkadaşlarıma,abilerime,kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum iyi forumlar diliyorum saygılarımla...

Kırmızı bölümde zaten iyi bir hacker olduğunu yazmısın iyi bir hackerin neden bizden yardım istesin ki kendi stratejisini kurar girer basar gider :)

cybertim

Üye
12 Tem 2014
228
0
33
olursa
benim tavsiyem kardeşim. linux kullanarak web siteleri hacklemen windows kullanarak ise başka bir bir bilgisayara girmen. daha öğrenicek çoooook şeyin var banada tht ailesi yeni üye olmama rağmen her konuda yardımcı oldular allah onlardan razı olsun. ama daha öğrenecegin çok şey var. :D

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR

konu başlığını düzeltmen lazım kardeşim

23 Tem 2014
124
0
Sen insanlardan yardım istiyorsun mumkunse banada sen yardım edebilir misin sql açıklarını işlemlerini nerden öğrendiğinin linkini veya linklerini atar mısın? Sanırım 3 haftada öğrendiğine gore pek karısık bi yazı olmamıştır benim girdiklerim öyle .Sana zahmet.

Teşekkür ederim..

AniLBeyy

Üye
7 Tem 2014
54
0
Sen insanlardan yardım istiyorsun mumkunse banada sen yardım edebilir misin sql açıklarını işlemlerini nerden öğrendiğinin linkini veya linklerini atar mısın? Sanırım 3 haftada öğrendiğine gore pek karısık bi yazı olmamıştır benim girdiklerim öyle .Sana zahmet.

Teşekkür ederim..

Sql İnjection açığını bulmak için ilk önce google açıyoruz mesela ben bir tane sana dork yazacağım

inurl:games.php?id= bunu google yazıyoruz altta epey site çıkacak karşına orda sitenin url sinde yani linkinde id= değer olucak mesela ben sallıyorum www.örneksite.com=id15 gibi gibi bu id 15in sonuna
(')kesme işareti koyuyoruz yani birazdaha açarsak www.örneksite.com=id15' oluyor bunu sayfayı yenileyerek yap sayfa yenilendi karşına warning'' diye başlayıp sonu sql injection of line1 gibi birşeylerle bitiyorsa bilki o site SQL injection açığı vardır yalnız böyle birşeyde varki her sql injection açığı site hackleniyo diye bir konu söz konusu değildir haberin olsun ben bu sabah bir site hackedledim alttada linkini vereceğim eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

HACKED hacklediğim site :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.