Site Hacklemek Sorularim [YARDIM]

CigiCigiOkyanus

Katılımcı Üye
20 Tem 2013
294
0
Baku
Selamun Aleykum.Sorularim Olacakti Cevaplarsaniz Sevinirim.
1.Ilk Once Yurtdisi sitelerini hacklemek devlet siteleri digil normal siteleri hacklemek sucmu.Misal Rusya Ermenistan Sitesi Gibi Veya Pkk ile ilgili siteleri.?
2.Botnet Ile hack yaparsak Bizim yada kurbanlarimizin Basi Belaya Girebilirmi?Ama Yukarida Belirttigim siteleri hackleyecegiz.
3.IP Adresimizi Nasil Gizleriz Misal Botnet yaptik Yada sql acigi kullandik ip yi gizleyemesekde En Azindan Yalnis ip olsun Yani Bizim Yerimize Baska Bir Ip Olsun Taylanddan filan hacklenmis gibi misal.?
CEVAP LUTFEN :)

Okan8

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
493
0
Sri Lanka
Bildiğim kadarıyla yardımcı olayım normal siteleri hacklersen bi sıkıntı olmaz tabiki bu türk sitesi olmayacak yabancı site olucak türk sitesi hem misyona aykırı hemde tehlikeli

Yabancı siteleri bruteforce ile kolayca hacklersin index basacağın için peşine düşeceklerini sanmıyorum ama illede ip gizlemek istiyorum dersen CyberGhost Önerirrim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.