site hakkında bilgi edinme

Ghost3503

Üye
30 Mar 2013
135
0
C//
selamun aleyküm arkadaşlar ben bir site hakkında bilgi almak istiyorum. Örneğin sitenin hangi ülkeye ait olduğu, hangi msn adresini kullandığı gibi bilgilere ulaşmak istiyorum. Nasıl bakabilirim bu bilgilere ?

MorrisFlex

Yeni üye
19 May 2013
42
0
Whois Lookup & IP | Whois.net
Whois

Sitelerinden domain adresini yazarak , site hakkında detaylı veya özet bilgiler alabilirsiniz..

Öğrenebilceğiniz Bilgiler ;

* Şirket ise , Şirket ismi ve bilgileri
* Açık adresi (Şirket sitelerinde veya resmi işyeri olan sitelerin açık adres yerleri)
* Telefon numaraları
* Mail iletişim adresleri
* Domain serverları
* Fax numaraları

Gibi detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.