site idirme yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alierke

Uzman üye
26 Eki 2009
1,227
0
Syst€m...
kardeş o kadar kolaymı herkez bi site bilio :) herkes o bi sitenin üyelerinin ıd sifresini alsın ozaman
anca ıd şifresini çalacağın kişiye fake yutturarak
keylogger, trojen atarak felan çalabilirsin adamın ıd şifresini

erogasi

Üye
20 Eki 2010
80
0
avucunu yalarsin kardesim ilk once aciklari ogrencen XSS/RFI/SQL vs. sonra o sitede acik arican arican arican arican
cooooooooook uzun zaman surebilir ama cok kisada surebilir siteye bagli eger hazir sistem bi siteyse bulma sansin fazla

ama profesyonel biri kodlamissa o zman ugrasma

eger amator biri yazmissa cok kolayca bulabilirsin.

Olmadi en son ihtimal Sosyal Muhendistlik yapcan

site sahibinin msn adresini bulabilrisin.

Bu adamin msnsini facebook ta veya herhangi bir sosyal agda bulabnilirsin.

ordan adamla itibata gecersin

adama bi fake sayfa yedirmeyi deniyebilirisin

ne biliim yaw birazda sen calis

aksamin bi saatinde soru soruyon....

erogasi

Üye
20 Eki 2010
80
0
:D ne fakesi be dalgamı gedciosun adamın kım oldugunu biliomusn sen:D adam heackır ....adam eskiden web proglama ve oyun yapııyo :D fake işşi olmaz D: yemez

O zaman avucunu yala kardesım baska ısın yok bı hackerın sıtesını hacklıcen hee bıde her web preogramlama oyun yapan hacker olmaz bende yapıyorum ama ben coder hacker degıl.:inv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.