Site Saldırısından İyi Anlayanlar Lütfen Bakın!

21 Nis 2014
55
0
İzmit
Merhaba arkadaşlar belki duymuşsunuzdur scorp adlı bir uygulama var.
İğrenç bir uygulama ülkemizin toplumsal değerlerimizi hiçe sayan, Türk halkını ahlaki yozlaşmaya sürükleyen zararlı bir uygulamadır. Yaptıkları terbiyesizce ve Amerikan özentiliği kokan yapmacık hareketleriyle, meşhur olmak adına telefon karşısında maymunluk yapan bir gençlik hedefleyen bu internet kanalını derhal kapattırmayı hedefliyorum. Asırlar içerisinde zihinlerimize ve gönüllerimize nakış nakış işlenmiş milli-manevi değerlerimizin böyle alçak uygulamalarla tahrip edilmesine dur demeliyiz.

Bu uygulamaya ait iğrenç videoları youtubeda bolca görebilirsiniz.

Bu konuda haksızmıyım?
Yardımlarınızı ve mesajlarınızı bekliyorum.

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Bence haklısın ben şahsen iğreniyorum. Ama herkesin inancı, kişiliği farklı. Bugün sana iğrenç gelen bir şey yarın seni güldürüp eğlendirebilir. Bugün komik bulduğun şeyden yarın iğrenebilirsin. 1. misyonumuza uygun düşmüyor. 2. insanları kişilikleri (kokuşmuş da olsa),fikirleri için sorgulayamayız, cezalandıramayız.

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
İğrenç bir uygulama ülkemizin toplumsal değerlerimizi hiçe sayan, Türk halkını ahlaki yozlaşmaya sürükleyen zararlı bir uygulamadır. Yaptıkları terbiyesizce ve Amerikan özentiliği kokan yapmacık hareketleriyle, meşhur olmak adına telefon karşısında maymunluk yapan bir gençlik hedefleyen bu internet kanalını derhal kapattırmayı hedefliyorum. Asırlar içerisinde zihinlerimize ve gönüllerimize nakış nakış işlenmiş milli-manevi değerlerimizin böyle alçak uygulamalarla tahrip edilmesine dur demeliyiz.

Bu konuda haksızmıyım?

Hiç bir şekilde Bir Türk uygulamasını Türk sitesi içeriği bir yazılımı kaldıramaz kaldıttıramazsın o uygulamayı bende severek kullanıyorum hiç bir zararı yok sanane ne yapıyor da şikayetçi oluyorsun zararsız bir gençlik sitesi.Bu arada misyonumuzda Böyle bir Türk içeriğe sahip siteyi hatta hiç bir türk yazılımına dokunmak kapanması için destek vermek dahi yoktur!!!

Hisoka*

Kıdemli Üye
21 Eki 2015
2,065
5

Bu konuda haksızmıyım?

Türk sitesine saldırı yaptığınıza anda türkhackteam kurallarını çinemiş olursunuz kasten yaptıgınız belli oldugu içinde ip adresiniz polise verilir. hiçbir şekilde türk sitelerine saldırı yapamazsınız.
türkhackteam adminleri vermese bile adamlar bulur dava açarlar.
bu kafadan çık bence :)

TrTorium

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,455
0
uid=0(root)
Bence haklısın ben şahsen iğreniyorum. Ama herkesin inancı, kişiliği farklı. Bugün sana iğrenç gelen bir şey yarın seni güldürüp eğlendirebilir. Bugün komik bulduğun şeyden yarın iğrenebilirsin. 1. misyonumuza uygun düşmüyor. 2. insanları kişilikleri (kokuşmuş da olsa),fikirleri için sorgulayamayız, cezalandıramayız.

Aynen Hocam Ayrıca O Pencereden Bakacak Olursak Scorp Az Kalır Diğerlerinin Yanında Benzeri Tonla Var Piyasada :RpS_thumbup:

WHIMSEY

Üye
3 Eki 2015
201
0
Ordu/Turkey
Dostum haklısın yaptıkları Avrupa özentiliğinden başka bir şey değil. Ancak sırf sen veya birkaç kişi bundan rahatsız oluyor diye de uygulamayı kökten kaldırıp da kullanıcılarını mağdur etmek kadar da saçma bir şey yok. Belki kullanıcıları da Scorp atarak keyifleniyor ve rahat buluyorlardır. Kendi rahatsızlığın için büyük bir kitlenin kullandığı bu uygulamayı elinden almak istemen bana doğru gelmedi. İster Türk olsun ister olmasın bana doğru gelmedi. Ha çok rahatsız oluyorsan bakmazsın zaten. Belirteyim bu arada scorp kullanmıyorum kullananlara da sadece gülüyorum.

21 Nis 2014
55
0
İzmit
Yorumlarınız için teşekkürler düşüncelerinizi öğrenmek istemiştim scorp bana göre başlı başına iğrenç bir uygulama ve yazdıklarımın hala arkasındayım. Hackleme konusuna gelecek olursak benim yapabileceğim birşey değil zaten. Misyonumuza aykırı olduğunuda öğrenmiş oldum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.