Site üzerinden para kazanmak yardım ?

Coders156

Yeni üye
4 Haz 2015
43
0
Merhaba arkadaşlar bir site açıp onun üzerinden nasıl para kazanabilirim? bu konularla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa cok sevinirim. yaratııcı fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.

7 Tem 2007
9,549
89
Site aç içerik zengin olsun farklı / özgün olsun. google adsense almaya başlarsın ilerleyen zamanlarda. küçük de olsa getirisi olur. Sayfanın ziyaret edilme sayısına göre ilerleyen zamanlarda farklı yerlerden daha kârlı reklamları zaten alırsın. Önemli olan tek şey dediğim gibi özgünlük. Bi siteden aldığını kopyalar kendi sitene yapıştırırsan vakit kaybından başka bişey olmaz.

Veya /
Sitende öyle şeyler Paylaş ki üyeler ücret vererek ulaşabilsin o içeriklere . Bi nevi v.i.p üyelik sistemi

Veya /
Yazılım bilgin varsa program yaz Sitende ücretli Paylaş yada tasarım bilgin varsa web sayfası tasarla.

Son düzenleme:

stallking46

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
3,480
1
O bir Fakır.
kardesim kesin bişey bilmiyorum ama youtubede aksense hesabın olunca paylaştıgın içerige göre izlenme sayısınca 150 ila 350 kuruş arası ücret alabileceğini duymuştum bir kaç defa kesin birşey mi bilmiyorum ama birden fazla kez duymuştum .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.