Siteden para kazanmak.

matris1

Katılımcı Üye
7 Kas 2009
581
0
Ankara
Arkadaşlar bir site kurdum ben. Bir kaç gündür reklam yapmadığım halde insanlar girmeye başladı. Bugün 400 kişiyi bulmuş analystikte. Bcvc reklamı koymuştum siteye zaten ordan para kazanıyorum gelmeye başladı paralar, tıklamalar. Başka nasıl para kazanabilirim site üzerinden?

manga4404

Katılımcı Üye
21 Tem 2009
262
4
TeHeTe
film ve ya dizi sitesi ise 1xbet'in affiliate programına başvurabilirsin
program indirme sitesi ise turbobit/uploaded gibi para kazandıran bulut siteleri var linkeri pasted.co'ya koyarsın oradan da para gelir

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Site yeni diyorsun... O halde ilk etapta boşver para kazanmayı. Seoya önem vererek sitenin biraz daha büyümesini sağla. Şöyle bir sitem var günlük değeri altta, bugüne kadar hiç reklam bile almadım, amacım para kazanmak değil tabi ama alırsam daha da geliştiği zaman alırım, onu da siteye harcarım. Yani önce ekmeği pişir, sonra yersin ;)

nOa4bV.png

Son düzenleme:

bucuk3333

Katılımcı Üye
26 Haz 2014
671
0
Arkadaşlar bir site kurdum ben. Bir kaç gündür reklam yapmadığım halde insanlar girmeye başladı. Bugün 400 kişiyi bulmuş analystikte. Bcvc reklamı koymuştum siteye zaten ordan para kazanıyorum gelmeye başladı paralar, tıklamalar. Başka nasıl para kazanabilirim site üzerinden?

Hocam sitenizin özelden atabilirmisiniz? Nasıl kazanacağınız konusunda yardım edebilirim.

bekiryy

Üye
20 Ağu 2016
195
0
Gaziantep
Merhaba. Hürriyet Bumerang'a başvuru yapın. Hitiniz güzel. Eğer onay alırsanız hem oradan extra bir kitle çekmiş olursunuz hem de Bumerang reklamları alabilirsiniz. İyi forumlar...

4natolia

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
477
4
Nereye !
Dostum Adsense Başvurabilirsin En Garanti Para Kazanma Yolu bc.vc vsvs para 500 TL Geçtikten Sonra Vermiyorlar Belki Daha Az Ken Vermiyorlar 30-50 Arası Veriyorlar Kesin Diğerleri Şüpheli

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.