Sitemde Englısh dıl bolumu nasıl olur kı :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mem-53

Üye
22 Haz 2009
157
0
merhaba benım bır sıtem var tr.gg den bazı sıtelere gırıyom sag ust koselerde dıl seceneklerı var yabancılar ıcın de yararlana bılmesı ıcın benım de cok dıkkatımı cektı nasıl ben de sıteme ekleye bılırım kı yardımlarını beklıyorum.
saygılarımla mem_53

mem-53

Üye
22 Haz 2009
157
0
Bulamadım malesef :S genede saol

beyler bılen yok mu :S

Edit:MagicLeon // Flood Yapma Mesajlar Birleştirildi...

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Flood yapıyorsunuz.. 3_4 msj atılmasını bekleyin.. daha snra yazınız! yaptıgınız flood'dur ve ban sebebidir! sabırlı olun.. (bu msj'a cvp verirseniz tekrar flood yapmış olursunuz :);))

NafToCeMenT

Kıdemli Üye
22 Ağu 2009
3,249
0
Anadolunun Bağrından :)
Artık sitelerinizden farklı dilden, farklı ırlardan insanlar yararlanabilecek. Üstelik çok basit hiç bir emek harcamadan kaliteli bir çeviriyle 16 ayrı dilde yayın yapabilirsiniz. Eklentinin önizlemesi sitemizde mevcuttur. Google Translate alt yapısıyla hazırlanmıştır. Hayırlı olsun ;)

Sitenize Eklemek İçin ;

Blogger Panel > Yerleşim > Sayfa Öğeleri > Gadget Ekle > HTML/JavaScript > İçerik Bölümüne Bu Kodu yapıştırıp Kaydedin. ( Alıntıdır )

Bi teşekkür ii olrdu

mem-53

Üye
22 Haz 2009
157
0
Flood yapıyorsunuz.. 3_4 msj atılmasını bekleyin.. daha snra yazınız! yaptıgınız flood'dur ve ban sebebidir! sabırlı olun.. (bu msj'a cvp verirseniz tekrar flood yapmış olursunuz :);))

saolun bır daha yapmıcam ama ben flood oldugunu bılmıyordum cunku bır oncekı mesajımdan baya zaman gecmıstı bu flood kurallarınaa aykırı degıl bılıyordum :)

mem-53

Üye
22 Haz 2009
157
0
Artık sitelerinizden farklı dilden, farklı ırlardan insanlar yararlanabilecek. Üstelik çok basit hiç bir emek harcamadan kaliteli bir çeviriyle 16 ayrı dilde yayın yapabilirsiniz. Eklentinin önizlemesi sitemizde mevcuttur. Google Translate alt yapısıyla hazırlanmıştır. Hayırlı olsun ;)

Sitenize Eklemek İçin ;

Blogger Panel > Yerleşim > Sayfa Öğeleri > Gadget Ekle > HTML/JavaScript > İçerik Bölümüne Bu Kodu yapıştırıp Kaydedin. ( Alıntıdır )

Bi teşekkür ii olrdu

Tamam oldu cokta guzel calısıyor ilgilenen herkeze teskkurler

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.