Sitemi En Tepeye Çıkarmak

WebLocker

Üye
24 Haz 2014
114
0
Konya
Meraba Arkdaşlar Biliyorum Bura Bir Web Yardım Merkezi Değil Ama Hacker Grubu Var Öncellikle Seo Diye Bişey Çıkarmışlar 3000 TL İstiyor Googlede En Üste Çıkmam İçin Saçmalık Bence. Neyse Googlede Mesela oyun indir yazılınca ilk benim çıkmamı istiyorum bildiğiniz program yada seo aracı vs varmı ? yardımınızı bekliyorum.

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Google seo fiyatlari tamamen kelimeye göre şikil değistirir. Simdi sen oyun indir diyince çikmasini istiyorsun fakat oyun indir diyince çikmasini isteyen çok fazla kişi var dolayisiyla rekabet fazla dolayisiyla fiyat da fazla söyle örnek veriyim ben hosting siteme 2.500 tl verdim seo çalismasi için fakat bi müsterimin tarım sitesini biz ayarladık 300 tl gibi bir fiyata yapti ayni kişi yani tamamaen rekabet işi :)

WebLocker

Üye
24 Haz 2014
114
0
Konya
Google seo fiyatlari tamamen kelimeye göre şikil değistirir. Simdi sen oyun indir diyince çikmasini istiyorsun fakat oyun indir diyince çikmasini isteyen çok fazla kişi var dolayisiyla rekabet fazla dolayisiyla fiyat da fazla söyle örnek veriyim ben hosting siteme 2.500 tl verdim seo çalismasi için fakat bi müsterimin tarım sitesini biz ayarladık 300 tl gibi bir fiyata yapti ayni kişi yani tamamaen rekabet işi :)
Evet Hocam Sıkıntıda Orada :) Rekabet Edecek Para Yok Biz 1 Lira Koyarız Onlar 100 Lira :)

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Evet Hocam Sıkıntıda Orada :) Rekabet Edecek Para Yok Biz 1 Lira Koyarız Onlar 100 Lira :)
O zaman siteni çok yönlü geliştirceksin :) Msela eğer oyunda senden yüksek var sen program konusundada yükseğe çikarsan bu sefer 2 sinde birden yükselmeye başlarsin az maliyetli olur :) En önemlisi emek işidir yada seo öğren :) Benim zamanım olsa seo cuya o parayi verecegime abi al su parayi bana seo yapmayi öğret derim enazindan kkendi işimi kendim yaparim :)

WebLocker

Üye
24 Haz 2014
114
0
Konya
O zaman siteni çok yönlü geliştirceksin :) Msela eğer oyunda senden yüksek var sen program konusundada yükseğe çikarsan bu sefer 2 sinde birden yükselmeye başlarsin az maliyetli olur :) En önemlisi emek işidir yada seo öğren :) Benim zamanım olsa seo cuya o parayi verecegime abi al su parayi bana seo yapmayi öğret derim enazindan kkendi işimi kendim yaparim :)
29tlye seohocam dan 2tane kitap alıcam artık ordan ufak tefek öğrencez :)

Leaderrda

Uzman üye
5 Kas 2011
1,850
0
Seo diye birşey her zaman vardı ve kelimenizin zorluguna göre fiyat dahada yükseldiği hep oluyor mesela
"kral oyun" "oyun oyna" kelimesinde çok fazla rekabet var bu yüzden bu kelimelerde birinci sıraya çıkmak çok pahalı olabilir.Sizin kelimenizin zorluguna gre bu değişitir.

WebLocker

Üye
24 Haz 2014
114
0
Konya
Seo diye birşey her zaman vardı ve kelimenizin zorluguna göre fiyat dahada yükseldiği hep oluyor mesela
"kral oyun" "oyun oyna" kelimesinde çok fazla rekabet var bu yüzden bu kelimelerde birinci sıraya çıkmak çok pahalı olabilir.Sizin kelimenizin zorluguna gre bu değişitir.
onu biliyorum da mesela ps3 oyun indir yazınca ben gelsem maliyeti pahalımıdır ?

batuhan0088

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
3,544
3
hocam sizin gibi kaçtane site var farkınızı koyun ki googleda sizi farklı site sanıp üst sıralara çıkarsın 1 yıl gibi uzun sürebilir üst sıralarda olmak ama hemende çıkamassın

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
SEO dediğin googlede en üst sıralamaya çıkmak ,, bunu yapmak için seonun bütün yöntemlerini kullanabilirsin ama yine de en tepeye çıkamazsın

Ama sana bir ipucu ; senin için önemli olan organik erişim ,, bunu da alıntı konularla değil özgün konularla yapmalısın.

Şu bilinen sorgulanan bahsettiğin kelimelere gelince sen o kelimelerin yıllık istatistiklerini gördün mü hiç? ,,

O kelimelerle üstlere tırmanmak istiyorsan güncel o kelimeleri içeren özgün konular açmak zorundasın ,,

Neyse bu özgün konuları geçelim de şunlardan bahsedeyim ,,

Googlede 3 tane arama botu var ,,

Bu üçünün sitene erişimini kolaylaştırmak için sadece belli başlı içerikleri alıyor

Bu sebeble sitenin kodlaması önemli ,, seo dostu bir kodlamaya sahip olduğun zaman botlar daha kolay içeriklerine erişip analiz edip kategorilere ayırabilir ,,

Bunların teknikleri var tabi ,,

Hadi THTyi teste sokalım seo testine ,,

Search Engine Optimization (SEO) Tools | SeoSiteCheckup.com

Orada gördüğün kritelerler aşağı yukarı seo dostu olmak için önemli.

Onlara göz gezdirdikten sonra

SEO Eğitimi almak istiyorsan BEDAVA ,,

GOOGLENİN halka açık sunduğu bir pdf kitapçığı ,,

Göz gezdirebilirsin ,,

http://static.googleusercontent.com...ama-motoru-optimizasyon-baslangic-rehberi.pdf

Bu dökümanı 3000E satıyorlar uyanıklar :D ,, daha doğrusu bu işlemleri yapınca alıyorlar

WebLocker

Üye
24 Haz 2014
114
0
Konya
SEO dediğin googlede en üst sıralamaya çıkmak ,, bunu yapmak için seonun bütün yöntemlerini kullanabilirsin ama yine de en tepeye çıkamazsın

Ama sana bir ipucu ; senin için önemli olan organik erişim ,, bunu da alıntı konularla değil özgün konularla yapmalısın.

Şu bilinen sorgulanan bahsettiğin kelimelere gelince sen o kelimelerin yıllık istatistiklerini gördün mü hiç? ,,

O kelimelerle üstlere tırmanmak istiyorsan güncel o kelimeleri içeren özgün konular açmak zorundasın ,,

Neyse bu özgün konuları geçelim de şunlardan bahsedeyim ,,

Googlede 3 tane arama botu var ,,

Bu üçünün sitene erişimini kolaylaştırmak için sadece belli başlı içerikleri alıyor

Bu sebeble sitenin kodlaması önemli ,, seo dostu bir kodlamaya sahip olduğun zaman botlar daha kolay içeriklerine erişip analiz edip kategorilere ayırabilir ,,

Bunların teknikleri var tabi ,,

Hadi THTyi teste sokalım seo testine ,,

Search Engine Optimization (SEO) Tools | SeoSiteCheckup.com

Orada gördüğün kritelerler aşağı yukarı seo dostu olmak için önemli.

Onlara göz gezdirdikten sonra

SEO Eğitimi almak istiyorsan BEDAVA ,,

GOOGLENİN halka açık sunduğu bir pdf kitapçığı ,,

Göz gezdirebilirsin ,,

http://static.googleusercontent.com...ama-motoru-optimizasyon-baslangic-rehberi.pdf

Bu dökümanı 3000E satıyorlar uyanıklar :D ,, daha doğrusu bu işlemleri yapınca alıyorlar

Döküman için sağolun teşşekürü verdim bir sıkıntım olduğunda tekrar mesaj atayyım mı hocam yardım edermisiniz ? Siz ?

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Döküman için sağolun teşşekürü verdim bir sıkıntım olduğunda tekrar mesaj atayyım mı hocam yardım edermisiniz ? Siz ?

Teşekkür önemli değil ,, bu seo süreci uzun bir süreç ,, istenilen tüm kriterlere uygun olsan dahi organik erişim seni yükseltir yüceltir ,, bu da baya bir zaman alır ,,

Senin yapman gereken sağlam bir tema ,, farklı kategoriler ,, zekice dizilmiş kategori adları vs ,,

Bir de kodlaman sağlam olsun ,,

Ve Reklam

Onu da google ile karşılıklı reklam vererek yapabilirsin ,, b2b (bussiness to bussiness) kıvamında bir hizmeti vardı googleden ,, hala var mı bilmiyorum ,, sen google için sitenden reklam alanı veriyordun o senin reklam alanını kullanmasına karşılık sana bedava reklam yapıyordu ,, uzun zamandır uğraşmıyorum o yüzden hatırlamıyorum ,, :) ,,

O seoya vereceğin parayı vbulletine ver daha iyi ,,

Neyse ,,

Sorabilirsin başım üstüne ,,

Bu süreçte tecrübelerini biriktirip not alıp konu açarsan gerçek teşekkürü etmiş olursun ,, yoksa teşekkür butonu işime yaramıyor :D

Hadi selametle kolay gelsin sana

WebLocker

Üye
24 Haz 2014
114
0
Konya

Teşekkür önemli değil ,, bu seo süreci uzun bir süreç ,, istenilen tüm kriterlere uygun olsan dahi organik erişim seni yükseltir yüceltir ,, bu da baya bir zaman alır ,,

Senin yapman gereken sağlam bir tema ,, farklı kategoriler ,, zekice dizilmiş kategori adları vs ,,

Bir de kodlaman sağlam olsun ,,

Ve Reklam

Onu da google ile karşılıklı reklam vererek yapabilirsin ,, b2b (bussiness to bussiness) kıvamında bir hizmeti vardı googleden ,, hala var mı bilmiyorum ,, sen google için sitenden reklam alanı veriyordun o senin reklam alanını kullanmasına karşılık sana bedava reklam yapıyordu ,, uzun zamandır uğraşmıyorum o yüzden hatırlamıyorum ,, :) ,,

O seoya vereceğin parayı vbulletine ver daha iyi ,,

Neyse ,,

Sorabilirsin başım üstüne ,,

Bu süreçte tecrübelerini biriktirip not alıp konu açarsan gerçek teşekkürü etmiş olursun ,, yoksa teşekkür butonu işime yaramıyor :D

Hadi selametle kolay gelsin sana
Sağolun Hocam Büyük Bir Masraftan Kurtardınız. Dmkümanı Her Gün İnce İnce Tekrar Tekrar Okucam Bu Arada Sistem SMF :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.