Sitemi Hackledir acil yardım edin

Fiasko

Katılımcı Üye
17 Ara 2012
463
0
Antalya
Beyler hobbitsozluk.com sozluk sitem var sıteyı hacklediler geri kurdum sıtedekı acıkları soleyebılecek varmı bana o.mden ve acıgı kapamasını

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
yapacak bişey yok kardeş durduk yere kimse kimsenin siteyi hackleyemez

Çözüm önerisi sunmalısın burada.Yapcak birşey yok değil.
Sende facebook adresime hacker saldırıyo diyosun ama ben sana çözüm yolu gösterdim
net gidiyo dedin olabileck sorunları söyledim.
Sen hacker adrese saldırıyo diyince kimse kimseye durduk yere bişey yapmaz demedim değilmi.
Burası öyle bir forum değil.

İlk olarak kardeşim.
acuteninix adlı programla siteni bir taratmanı öneririm.
kim bilir hangi açıgı kullandılar.O yüzden acutenixi bir aratırr çıkan sonuçları burada paylasırsın herkes bildiği kadarıyla yardım eder.

Fiasko

Katılımcı Üye
17 Ara 2012
463
0
Antalya
Sende facebook adresime hacker saldırıyo diyosun ama ben sana çözüm yolu gösterdim
Sen hacker adrese saldırıyo diyince kimse kimseye durduk yere bişey yapmaz demedim değilmi.

İlk olarak kardeşim.
kim bilir hangi açıgı kullandılar.O yüzden acutenixi bir aratırr çıkan sonuçları burada paylasırsın herkes bildiği kadarıyla yardım eder.

Cok tesekkur ederım kardesım dırek fotosunumu atayım ?

Fiasko

Katılımcı Üye
17 Ara 2012
463
0
Antalya

İlk olarak kardeşim.

http://u1312.hizliresim.com/1j/w/vym9r.bmp

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.