Sitemiz hacklendi ! Yardım edin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aca05700

Üye
17 Eki 2009
62
0
Cehennemin DİBİ'nden
Arkadaşlar .... adresinden aldığım beleş site (...) hacklenmiş durumda. yani tam olarak anlamadım ama benim siteyi açtığımda ve de birblog.ac yi açtığımda başka bir siteye yönleniyor. Ne yapacağımı bilmiyorum ya bir hack olayı ya da bizim beleş site'nin kaynağı para kazanmak amacıyla yapıyor. Sizce hangisi bir el atın şu işe... :(:(:(:(:(

Site adresi vermek yasaktır / yavuzonder_135

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
m e t a kodu yedirmişlerdir.ftp içindeki dosyaları pc ne çek ve tümünü seçerek tümü içinde tarama yap arama kelimesi olarakda o yönlenen sitenin adresini yaz ;)

Ferdi-Hacker

Uzman üye
1 Nis 2009
1,123
0
almanya
Arkadaşlar .... adresinden aldığım beleş site (...) hacklenmiş durumda. yani tam olarak anlamadım ama benim siteyi açtığımda ve de birblog.ac yi açtığımda başka bir siteye yönleniyor. Ne yapacağımı bilmiyorum ya bir hack olayı ya da bizim beleş site'nin kaynağı para kazanmak amacıyla yapıyor. Sizce hangisi bir el atın şu işe... :(:(:(:(:(

Site adresi vermek yasaktır / yavuzonder_135

kardes bedeva siteler hacklenemiyor admin kendizi tamir ediyorsa siteyi ondan kaynaklaniyordur bende blogcu dayim alisdim artik onlarin bu hareketlerine kendine baska bir site daha ac biri kapali oldumu öbürünü kulanirsin ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.