Siteye İndex Nasıl Basılır ?

ByDoki

Üye
26 Şub 2014
57
0
İstanbul
S.a site hackledimde index atamadım nasıl atabilirim ? program olarak "sql Poizon v1.1" Kulanıyorum acil yardım ederseniz iyi olur :) Şimdiden Teşekkürler.
Ne Mutlu Türküm Diyene

Son düzenleme:

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Arkadaşım önce sql ile veritabanı çekeceksin sütunları tabloları falan, bilgileri ele geçirdikten sonra admin paneline girip anasayfanın kodlarını değiştireceksin. (eğer böyle bir ayar varsa)

Öyle programla tek tıkla index basılmaz.

'iMuh@fiz

Özel Üye
11 Ağu 2012
11,010
4
31
Bakü
egerki kirdigin site joomla veya worpress se bunlarda basit

diger scriptlerde biraz zor upload yapa bilirsin indexini html izni varsa yada shell atip index.php.htmlni degistire bilirsin kendi indexinle

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.