Siteyi Çökerttim

K37 King

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
973
0
Sa Arkadaşlar ben bi wordpress tabanlı sitenin admin panelini kırdım sonra tüm admin kayıtlaarını silip kendi adıma hesap açtım.Site Yabancı basıma bela gelebelirmi ?

TayfunHackTeam

Katılımcı Üye
10 Tem 2013
695
0
İstanbul
Sa Arkadaşlar ben bi wordpress tabanlı sitenin admin panelini kırdım sonra tüm admin kayıtlaarını silip kendi adıma hesap açtım.Site Yabancı basıma bela gelebelirmi ?

bişey olmaz kardeşim ben günde 5,6 site indiriyorum şu ana kadar yaklaşık 50 site indirdim.hiç'de birşey olmadı sana tavsiyem ne biliyormusun eğer korkuyorsan ilk önce gerçek normal www.siteadı.com sadece bu şekilde siteye bak gerçekten güzel bir site değilse bas index'ini ama gerçekten korkuyorsan hiç başlama derim .GÜVENMEK BAŞARMANIN YARISIDIR. Bunu Bana Söyliyen Ve Beni Deface Yolunda Devam Ettiren Kişi -KaRaLeKe 'dir . Ona Çok Teşekkür Ediyorum . Ona Danış Derim Eğer Onla Konuştuktan Sonra Facebook'u hacklemeye Kalkışmassan Adam Değilim :D :RpS_thumbsup: :RpS_thumbsup:

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
bişey olmaz kardeşim ben günde 5,6 site indiriyorum şu ana kadar yaklaşık 50 site indirdim.hiç'de birşey olmadı sana tavsiyem ne biliyormusun eğer korkuyorsan ilk önce gerçek normal www.siteadı.com sadece bu şekilde siteye bak gerçekten güzel bir site değilse bas index'ini ama gerçekten korkuyorsan hiç başlama derim .GÜVENMEK BAŞARMANIN YARISIDIR. Bunu Bana Söyliyen Ve Beni Deface Yolunda Devam Ettiren Kişi -KaRaLeKe 'dir . Ona Çok Teşekkür Ediyorum . Ona Danış Derim Eğer Onla Konuştuktan Sonra Facebook'u hacklemeye Kalkışmassan Adam Değilim :D :RpS_thumbsup: :RpS_thumbsup:

Eğer başarılarına biraz da katkım olduysa ne mutlu bana :) Tayfun beni gururlandırdı. Ve tekrar diyorum hack için önce cesarter ve kendine güven ;)

TayfunHackTeam

Katılımcı Üye
10 Tem 2013
695
0
İstanbul
Eğer başarılarına biraz da katkım olduysa ne mutlu bana :) Tayfun beni gururlandırdı. Ve tekrar diyorum hack için önce cesarter ve kendine güven ;)

Başarılarında Biraz Katkım Olsaydı ne mutlu bana Ne Demek Abi ..! Şu Ana Kadar Yaptıklarımın Tek Kaynağı Sensin Senin Sayende Kendime Güvencim Geldi Milyonlarca Kez Teşekkür Ederim. Grafiker Birisi Olarak Deface' de Müthiş Bir Bilgin Var. Şu Forumda Tek İdolüm Sensin :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.