Siz Hangi Programı Tercih Ederdiniz ?

ultrahacker59

Katılımcı Üye
7 May 2013
530
0
Tekirdağ
PC Bakım & Onarım Olayında Siz Advanced System Care'yi mi Yoksa CCleaner'i mi Tercih Ederdiniz ?

Benim Görüşüm CCleaner Yönünde... Peki, Ya Siz ?

furkangng

Üye
18 Nis 2015
215
0
CCleaner'i advanced system onu bi ara yükledim baya virüs buldu sil dedim sildi tekrar tarattırdım ayni virüsler cıktı CCleaner'i bunu öneririm

ultrahacker59

Katılımcı Üye
7 May 2013
530
0
Tekirdağ
CCleaner'i advanced system onu bi ara yükledim baya virüs buldu sil dedim sildi tekrar tarattırdım ayni virüsler cıktı CCleaner'i bunu öneririm

Virüs Diye Algıladığı Şeyler Bazen Virüslerle Alakası Olmayabiliyor. Mesela Tarayıcı Çerezlerini Yakaladığında Bazen Artık Dosya Bazen Virüs - Trojen Diyor...

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
ASC çok daha iyi Ccleaner onun yanında hiç ama her ikisini kullanmak en mantıklısı ben hep önce ccleaner ile temizler sonra asc ile bakım yaparım

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.