Sizce Anonymus Facebook u Çökertebilir Mi?

Facebook Çökecek Mi?

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .

snowcu76

Üye
10 Ağu 2011
77
0
sizce anonymus alabilir mi ben kararsız kaldım facebook parası var.serverları çöktükten sonra dava açabilir

mertna

Uzman üye
14 Nis 2008
1,001
0
127.0.0.1
sadece anonymous saldırmıycak daha birkaç tane ünlü hack grubuda saldırcakmış.bunlardan bazıları:Teamp0isoN,LuzSec ve El Reg.anonymous ve Teamp0isoN bir şarkı yapcaklarmış eğer radyolar onu çalmazsa hackliyceklermiş.bu arada anonymous alır.

s0ldi3r

Yeni üye
5 Ağu 2011
20
0
Kardeş cesaretleri varsa alırlar ki onlarda cesaretten daha bol bişey yok....

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
yalnız tek başına anonymus bile çökertebilir çünkü dünyanın her yerinde bot kullanıcıları var bunu "üyelerine" zorunluluk olarak kılıyorlar.İsterse zombi ağı ile her saldırıyı yapabilir.Ancak bürokrasi neden ile cesaret edeceğini sanmıyorum.

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
eğer LulzSec gircekse FB çökertme olayına mecbur bende giricem...
FB onları ayakta öper (kusura bakmayın kardeşlerim)

Anonymous ne yaparsa yapsın hiç bişey yapamaz FB dünyadaki en sağlam Servera sahip tüm serverin alanlarını doldurmaya kalksalar aylar yıllar alır ve buda yakalanmaları için uzun bir zaman... o yüzden kusura bakmasınlar mal gibi adamların verdiği linki indirip kurmasınlar sonra ne yaptık biz diye mahkeme mahkeme dolanırlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.