Sizce bu bilgisayar iş görür mü???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esestarkan

Yeni üye
11 Ağu 2009
36
0
Merhaba arkadaşlar,
yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum...GüZelbir dizüstü buldum galiba.Ama emin değilim alsam mı ki...İşte özellikleri

Toshiba Satellite A500-19W
Intel core 2 duo işlemci P8700(2,53 ghz, 3mb L2 cache,1066 mhz FSB)
Nvidia geforce GT 230M ekran kartı(1024 mb yerleşik,3310 mb ye kadar kullanılabilir grafik belleği)
400 gb sata harddisk
4gb dr3 ram

Arkaaşlara sordum.Mesela 3.0 ghz isteyen bir oyunu açar mı diye.Onlarda Ram dan biraz yer ama açar dediler.Arkadaşlar bi de size sorayım dedim.Bu bilgisayar şu an kadar çıkmış bütün oyunları kasmadan kaldırır mı???(crysis,gta 4,assasin creed 2 gibi)

CrazyLegend

Katılımcı Üye
27 Ara 2009
533
0
BURSA / GEML
bencede iyi parçalar işe yarar Ama Dizüstü Düşünüyorsan Toshiba Alma Derim : ) Diz üstü bilgisayarda HB iyidir arkadaş onun modellerinede bak biraz fiyatta biraz fark eder ama Pişman olmazsın :)

ASİ_LoRD1

Uzman üye
30 Haz 2009
1,662
0
Arkadaşım eğer bilgisayarı oyun için alcaksan en başta yanlış yapmışın masaüstü alman lazımdı bide oyun işini garantilemek için en az 3,0 3,2 fln olması lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.