Sizce hangi oyun?

Hangi oyunu seçersin

• Kullanılan toplam oy
    39

mod98

Uzman üye
10 Eki 2009
1,110
0
nereye
Evet arkadaşlar bu açtığım bir oyun anketidir. Bakalım THT üyeleri olarak hangi oyunu tercih ediyorsunuz.. :)

mod98

Uzman üye
10 Eki 2009
1,110
0
nereye
Dünya üzerinden oynanan oyunları ekledim ben :) Metin2 Türkiye'de ve Çin'de oynanıyor. Knight Avrupa'da belki çok az miktar Amerika'da, CS'yi eklemeyi unutmuşum ... :)

cusyx

Katılımcı Üye
28 Kas 2009
801
0
BaşkenT Semalarından ;)
MEtin2 ?? türkiye ve çin mi ?

Türkiye , Almanya , Çin , İtalya , Fransa vs vs. :)) metin2.org a gidip en üstte ülke seçimine bi bak :) hepsinde en az 3 server mevcut

mod98

Uzman üye
10 Eki 2009
1,110
0
nereye
MEtin2 ?? türkiye ve çin mi ?

Türkiye , Almanya , Çin , İtalya , Fransa vs vs. :)) metin2.org a gidip en üstte ülke seçimine bi bak :) hepsinde en az 3 server mevcut

Benim bildiğim kadarıyla öyle pek alakam olmaz Metin 2 ile.. :) Neyse fazla uzatmaya gerek yok seçicekseniz ankettekilerden bir oyun seçin. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.