Sizce Samsung Galaxy S3 Neo Nasıl Bir Telefon?

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
Alınabilinir. Ama en fazla 1.5 sene ***ürür. Donanımı idare eder seviyede. Samsung'un çıkış yapan başarılı modelleri arasındadır. CyanogenMod 12 ile Android 5.0 Lollipop yükseltmesi yapabilirsin. Alternatif olarak Sony Xperia M2, LG Nexus 5 ve fiyatı günden güne eriyen S4 modelini tercih edebilirsin.

Cansuprs

Katılımcı Üye
30 Eki 2013
308
0
İstanbul
Samsung S3 Neo ile Sony Xperia M2 alıcağım ama daha var almama onun için S4 te alabilirim...Ya zaten evde ipad tabletim var onun için telefona fazla para yatırmak istemiyorum.Çünkü neredeyse bütün oyunları kaldırıyor tabletim ve tablletten oyun oynamak daha zevkli büyük ekran filan işte.Telefonu ise sosyal medya fotoğraf ve biraz da oyun böyle düşündüğümde fazla para vermeme gerek yok.Bu tarafın fiyatlarında da S3 Neo uygun biraz,Sony Xperia M2 uygun biraz,aksesuar tarafından sıkıntı çekmek istemiyorum onun için herhalde tercihim Samsung olacak S lerden birisi olacak...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.