Sk gaming'in kendi sitesinden spawn.cfg

ayreac33

Yeni üye
9 Eki 2009
1
0
abı ben dune kadar cfg bılmıyodum demekkı onlar kullanıyosa herkes kullanıyodur gırınce cfg yazmaya basladım ama ne ıse yaradından hala emın deılım :D:D

anarchy19

Katılımcı Üye
24 Haz 2009
677
0
BuRSa*
bu tür oyuncular cfg kullanımıyorlar sadece kendi ayarları var içinde yani indirmenize gerek yok bence.neden diceksiniz söleyim bu tür başarılı oyuncular kendi ayarlarını cfgye dönüştürüp maçlarda zaman kaybından kurtuluyolar sadece yani söle oluyo atıyorum adını yazıyo veya 1 tıklıyo slh alıyo gıbı basıt seyler yanı bunu indirince hs atcam fılan sanmayın not defterine yazılmış 3-5 basit kod tur ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.