slm 2 sorunum vara yardımcı olurmusunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

egeli_3545

Üye
31 May 2010
213
0
slm arkadaşlar benm modemm aşırı derce de ısınıyor :mad: ve net kesiyor buna bi çözüm sunacak bi arkadaş varmıdır yoksa en kaliteli ısınmayan nt kesmeyen bi modem markası sölermisiniz

buda diger sorunum expolorer veya herhangi bi tarayıcıyı açınca işlemçi tavan yapıyor ve 90 dan aşşagı hiç inmiyor ndn ni nedir virüs deil combo la kaspersky nod32 sıra sıra kurup taradım ve yeni forrmat attım :confused:

hepinize şimdiden çok teşekkürler heepiniz her fırsatta söledigim gibi çok ii insanlarsınız ramazan nz mübarek olsun

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
modemden ziyade adaptörde sorun var senin,adaptörü değiştir bence,uyumlu bişey bulursun.güç kaynağını da kontrol et,aşırı yüklenme oluyorsa orda da ısınma olur.

egeli_3545

Üye
31 May 2010
213
0
aşırı yükleme oluyor ndn dersen 4 bazan 7 pc aynı anda baglanıyorum bunu sölemeyi unuttum böle bi çözüm yoktur deil mi modemi deiştirmem gerek ben öle düşünüyorum
çünkü bnm cafem var orada Alcatel Spedd Touch 510 var bide zyxel vardı oda canavar gibiydi ama bozuldu

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
arkadaşım zyxel sağlam modemdir ama onu da harcamışın,kafeye gelen elektrik tesisatını kontrol et,jeneratör kullanabilirsin,bu gidişle diğer pc ler veya ana makina vs vs zarar görebilir bilgin olsun.

egeli_3545

Üye
31 May 2010
213
0
cafemde deil bu sorun diger işyerimde cafemde önlemlerim var güç kaynagım ve jeneretör üm(kullanmasamda) var teşekkür ederim tavsiyen için saolasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.