slm abiler indexim hakkında birileri bakabilirmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

morty

Katılımcı Üye
21 Eki 2008
359
0
index ime kendi resmimi koydum acaba bunu bana bi zararı dokunurmu yani beni bulabilirlermi ayrıca ip nomuda gizlemedim index im burda https://tik.lat/xjqMN
link düzeltildi

Son düzenleme:

mercifulkiller

Yeni üye
15 Ağu 2007
43
0
arkadaşım bu işlerden çok anlamam ama bence kendi resmini koyman iyi olmamış. Sonuçta küöük bir ihtimalde olsa hacklediğin biri yolda seni görüpte tanıdığında seni tebrik etmeye gelmez herhalde. "Valla helal olsun, benim siteyi nasıl da hacklemişin" şeklinde bir tepkiyle karşılaşcağını hiç sanmıyorum. Bu işlerde gizlilik önemlidir. Sen kendini baştan deşifre etmişsin. İlerde inşallah usta bir hacker olursan tanınmak istemezsin herhalde. Kendine takma bir isim bul derim. Sonra da bırak namın yürüsün.... Bilmem yanılıyor muyum?

morty

Katılımcı Üye
21 Eki 2008
359
0
yorum larınız için teşşekkür ederim hepinize saolun bana vakit ayırdığınız için

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.