Smart Utility Ekran Video V2.

malakiso

Üye
12 Ağu 2012
214
0
THT Kasabası
Kasmayan Özel Kodlama İlk Ve Tek ! Smart Utility Ekran Video V2.

+ Üyelik adınız : Malakiso

+ Programın ismi : Smart Utility Ekran Video

+ Programın sürümü : 2.0

+ Kullanılan programlama dili : Visual Basic 6

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Kendime aittir.

+ Açıklama : Smart Utility Ekran Video ikinci Versiyonda;

- Tasarım 0 dan Yazıldı. İleri Düzey İçin Uğraşıldı.

- Utility Performans Algoritması Değiştirildi.

- Yeni Fonksiyonlar Eklendi.

- Stabillik Arttırıldı.

- Ocx hatası Alanlar için extra oto kayıt yapan program katıldı. (sorunsuz)

- THT linki koyuldu. (ibare)

- Gereksiz Tüm Kodlar Silindi, Hepsi Tek Çatı Altında Toplandı. (Utility Performance)

+ Programın Ekran Fotoğrafları :

+
DoL076.jpg

+
Jd5yQo.jpg

+
jzEG6n.jpg

+ Tarama Sonuçları :https://www.virustotal.com/tr/file/...dfb999eebdecca1f62e7e787/analysis/1410189420/

+İndirme Linki :
Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

Son düzenleme:

WhisPer*

Uzman üye
20 Nis 2013
1,881
1
Balıkesir

Lütfen source olduğunu belirtiniz.

bi sizin programın resmine bakalım.

Jd5yQo.jpg

Birde alttaki sourceye;

PIC201111271613509028.JPG

Mouse = Mouseyi gizleyip göstermeye yarar
Smooth = pürüzsüzleştirmeye yarar

tüm özellikler aynı.. sadece buttonların yerlerini, buttonların resimlerini falan değiştirmişsin. ha bide Türkçeleştirme var

Source İndir : https://www.planet-source-code.com/vb/scripts/ShowCode.asp?txtCodeId=74184&lngWId=1

malakiso

Üye
12 Ağu 2012
214
0
THT Kasabası

Lütfen source olduğunu belirtiniz.

bi sizin programın resmine bakalım.

Jd5yQo.jpg

Birde alttaki sourceye;

PIC201111271613509028.JPG

Mouse = Mouseyi gizleyip göstermeye yarar
Smooth = pürüzsüzleştirmeye yarar

tüm özellikler aynı.. sadece buttonların yerlerini, buttonların resimlerini falan değiştirmişsin. ha bide Türkçeleştirme var

Source İndir : https://www.planet-source-code.com/vb/scripts/ShowCode.asp?txtCodeId=74184&lngWId=1

neden bu kadar önyargılısın source bana aittir ha yukardaki sourceyle kıyaslıyorsun benzerlik var diye inkar eden olmadı bir iki konuda yardım aldım sadece yardım almayacak kadar prof coder olmadık malesef herşeyi bana aittir bir kaç fonksiyon dışında. ayrıca birde versiyon 1 e bakmanızı tavsiye ederim ilk versiyonda bu özellikler varmı? v2 için için birkaç fonksiyon yardım aldım belirtmek isterim. lütfen gereksiz yorum yapmayınız!

isterseniz mantıgını anlatırım çalışma prensibi kodların işleyişi evreler.

Son düzenleme:

CETQ

Uzman üye
28 Şub 2011
1,297
0
neden bu kadar önyargılısın source bana aittir ha yukardaki sourceyle kıyaslıyorsun benzerlik var diye inkar eden olmadı bir iki konuda yardım aldım sadece yardım almayacak kadar prof coder olmadık malesef herşeyi bana aittir bir kaç fonksiyon dışında. ayrıca birde versiyon 1 e bakmanızı tavsiye ederim ilk versiyonda bu özellikler varmı? v2 için için birkaç fonksiyon yardım aldım belirtmek isterim. lütfen gereksiz yorum yapmayınız!

isterseniz mantıgını anlatırım çalışma prensibi kodların işleyişi evreler.

Ya sallama işte neyi inkar ediyon sadece görünümünü değiştirmişin o kadar, kullanılan .bmp dosyaları bile aynı

bu source üstüne konmayan kalmamıştır heralde herkes ben yaptım diyip paylaşıyo bide utanmadan

malakiso

Üye
12 Ağu 2012
214
0
THT Kasabası
Ya sallama işte neyi inkar ediyon sadece görünümünü değiştirmişin o kadar, kullanılan .bmp dosyaları bile aynı

bu source üstüne konmayan kalmamıştır heralde herkes ben yaptım diyip paylaşıyo bide utanmadan

la bi sus source diyor hala illa küfrettirme lan sana diyorumki alsam nolur bmpleri kod mnatıgı çalışma prensibi bana ait

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Lütfen tartışma ortamı yaratmayın.

Her kez özgürdür istediği kodu alır değiştirir ama belirtmek şartıyla.

Ben beğendim tasarım güzel :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.