Smarttürk Web Tv v0.5 HD TR

crazyboy93

Uzman üye
8 Eyl 2009
1,346
0
Vb.Net
jv25t.jpg

PTV destekli HD kanallar sinema spor futbol kanalları gibi bir çok özel kanallar hafta sonunda maçları donmadan izleyebilirsiniz lig tv hariç.

PROGRAMIN ANA YÜZÜ - EKRAN GÖRÜNTÜSÜ:

jv26u.png

İndir : Download Smartturk WebTV0 rar

INFO : Windows 32 ve 64 bit için düzenleme yapılmıştır sisteminize uygun olanı kurulur.

Ufak Not: Sisteminizde flash paketlerinin yüklü olması gerekmektedir adobe flash shockwawe flash vs .

Son düzenleme:

sezgin2x

Yeni üye
7 Kas 2007
32
0
Bu programı eskiden kullanıyordum ben. Hangi kanalı isterseniz var. Görüntü kalitesi olarakta güzel. Herkese tavsiye ederim. Paylaşım için teşekkürler

fatma40

Yeni üye
8 Ağu 2007
20
0
arkadaslar ben bir bayan oldumda bu program calismiyor niye acaba acilmiyor bana yardimci olabilen varmi

fatma40

Yeni üye
8 Ağu 2007
20
0
bir der arkadaslar ip numerayi saklayan bir program varmi 100 calisi halde olsun tsk ederim saygilarimlar fatma

fatma40

Yeni üye
8 Ağu 2007
20
0
kusurabakma ama anlamadim net grame 4 var bende ama yine calismiyor bana yardim edicek bir bay varmi acaba

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.