Sohbet Kanalıma Radyo Eklemek Yardım Lütfen

apix

Üye
14 Kas 2009
179
0
Arkadaşlar şu anda geçici bir domain üzerinde deneme yanılma yöntemleriyle bir chat sayfası oluşturuyorum şu anda son aşamaya geldim fakat sizlerden istediğim yada bilgisi olan arkadaşlardan ricam şu bu linkteki chat sitesinde giriş yaptığınız site: idealsohbet.com - Sohbet Odalar, Chat bu sitede girdikten sonra altta bir radyo barı var göreceksiniz bu tip bir radyo eklemek istiyorum, fakat bu sistemde sanırım daima bilgisayar başında olmak lazım yada pc hep açık olmak lazım, sanırım flatcast sistemini kullanıyorlar, ben istiyorum ki pc başında olmadığımda herhangi bir radyo kanalının frekansını ekleyerek giren arkadaşlar istediği takdirde dinlesin, pc başında olduğumda ise özel istekler alarak çalmak bazende Dj lik yapmak yada yaptırmak işte.
Kodlama konusunda çok acemiyim detaylı yardımlarınızı bekliyorum.
Benim chat sitem şu anda geçici bir domain üzerinde aşağıda linkini veriyorum.
Chate giriş yapmak isteyen arkadaşlar kullanıcı adı userlerr şifre user123123 bu arada siteye girdiğinizde Kanaldan Blackout seçin diğer kanallar yapım aşamasında.
Not: Soranınız olacaktır domain ve hostum şu anda hazır burda denemesini yapıyorum.

Test Aşamasındaki Sitem: Chat | ChaNT

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.