Sokak lambalarını, ATM leri nasıl hackliyor?

DarkTHOUGHT

Yeni üye
7 Haz 2016
47
0
Kardeşim sokak lambalarını ele geçirmen için elektrik santral binasına girmen gerekiyor sonra yazılım ile kontrol edebilirsin basitçe seneryo böyledir benim bildiğim kadarı ile..

kral4

Uzman üye
23 Nis 2015
1,037
0
Türkiye
Watch Dog Adlı Oyun İçin Çekilmiştir O Video Ama Gerçek Hayatta Yapmak İçin
trafo-binasi-renklendirmeleri-devam-ediyor-3380969_8776_o.jpg
Böyle trafo Binaları Olur Oraya Girmen Gerekir Hiç Girmedim Ama Ordan Yapcaksan Yaparsın

Berkayr

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
847
1
bursa
atm leri hacklememni tavsiye ederim yada profesyonel şekilde yapın bu işi plakayı sökün maske takın eldiven giyin parmak izi için gidip ilk önce kamerayı boyayın sonra hackleyip paraları alıp kaçın izinizi tenha bi yerde kaybedirin arabayı pc yi yak gitsin üstünü denize at silah bulundurun yanınızda çatışmaya girme ihtimaliniz yüksek Mit evinizi basabilir ailenizide silahlandırın sülaleyi toplayın silah verin gerekirse iç savaşa kadar gidebilir kolay gelsin yaparsan banada söle

pauseit

Üye
29 Eki 2012
188
0
atm leri hacklememni tavsiye ederim yada profesyonel şekilde yapın bu işi plakayı sökün maske takın eldiven giyin parmak izi için gidip ilk önce kamerayı boyayın sonra hackleyip paraları alıp kaçın izinizi tenha bi yerde kaybedirin arabayı pc yi yak gitsin üstünü denize at silah bulundurun yanınızda çatışmaya girme ihtimaliniz yüksek Mit evinizi basabilir ailenizide silahlandırın sülaleyi toplayın silah verin gerekirse iç savaşa kadar gidebilir kolay gelsin yaparsan banada söle

Bunları yaptıktan sonra haberlerde izleriz zaten yapanı :D

HACKSK

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,112
0
~keylogger~

Bizi Savaşamı Hazırlıyorsun :D

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
dostum elektrik trafosu için trafonun herhangi bir adresi var onu ping yaz o adresi gir
ip adresini al saldır ama tam olarak bilmiyorum bende telefonum kaybolduğu zaman başında 0 olmadan ping tel no şeklinde giriyorum ve nerede olduğunu buluyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.