Sonar Koruma Sistemli AntiVirüs : [ AEGİS ]

TheConquerer

Katılımcı Üye
31 May 2014
338
0
Program Adı: AEGİS Anti-Virus
Program Sürümü: 1.0.0.0
Kaynak Kod ve Ek Açıklama: Tamamen bana ait Kod hırsızlarına hakkımı asla helal etmiyorum.
Açıklama: Program bir txt dosyası içerisinde "virüs" arıyor.:puah Şaka şaka gerçek bir antivirüs görevlerine sahip. Çoğu virüsü ve dosyayı tespit edebiliyor. Videoyu izlerseniz anlarsınız zaten.

Programın Arayüzü
onBy1o.png

{ Gerekli Linkler }
Youtube- Tanıtım Videosu
İndirme Linki
VirüsTotal

Şuanda test & kullanım için üyelik almak zorundasınız arkadaşlar çünkü videodaki test girişlerini kapattım. Şimdiden İyi günlerde kullanın arkadaşlar. Programı herkez kullanmaması için bu e-mail sistemini felan geliştirdim. E-posta hesap çalma söz konusu değildir olamaz zaten çünkü orda şifre girme ekranı yok. Sadece e-postanızı alıyorum ve size bir Giriş kodu içeren mail gönderiyorum. Üyelik alanlar aşağıda belirtirse daha güzel olur, hergün her dakika bakamam ki sisteme :)

Program geliştirmeye veya ortak fikir yürütmeye açıktır. Üst Rütbeli arkadaşlara/abilere duyurulur. (İşin ehli insanlar.)

TheConquerer / Tüm Hakları Saklıdır.Kod Hırsızlığına Hakkımız Haram !

Bir Teşekkür Yeter
Üyeliklerimiz Premium hariç hepsi bedavadır bittikçe alabilirsiniz :)

Üyelik Almak İstemeyen & Deneme Amaçlı Kullananlar İçin;
Kullanıcı Adı: DenemeAE
Giriş Kodu: 123456
Süre: 15 Gün
Bitiş: 23.09.2014

Bununla da giriş yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

Black-Thund€r

Katılımcı Üye
25 Haz 2013
997
0
eline sağlık güzel bir program vede geliştirilirse çok güzel olur bu arada kernel kontrol özeliği varmı

proefe

Üye
1 Tem 2013
209
0
Linux
Kardeşim eline sağlık V2 sini bekliyorum biraz daha özellikleri arttırırsan daha güzel olacağnı dusunuyorum :)

Edit: Kardesim kodların çalınmasını önlemek için Hakops arkadaşımıza yada Black-King arkadasımıza danış mutlaka yardımcı olacaklardır sana.

Son düzenleme:

TheConquerer

Katılımcı Üye
31 May 2014
338
0
iyi olur bir üyelik atarsan :)
Üyelik formunu doldurmamışsın sanırım, sisteme gelmemiş.
Kardeşim eline sağlık V2 sini bekliyorum biraz daha özellikleri arttırırsan daha güzel olacağnı dusunuyorum :)

Edit: Kardesim kodların çalınmasını önlemek için Hakops arkadaşımıza yada Black-King arkadasımıza danış mutlaka yardımcı olacaklardır sana.
Teşekkürler.
Özellik artırmayı düşünüyorum ama bir müddet böyle kalsın diye düşünüyorum da :)

Güzel bir program olmuş , tebrikler.
Geliştirilebilir.

Evet ben teşekkür ederim.

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
Helal olsun be ben bile hala yapmaya calitigim virus temizleme programimi mini arac olrak gormeye basladim
Kardes bi sorun var ben bi wallpaperimi sectim viruslu dedi bitane belge sectim viruslu dedi chrome sectim virussuz dedi ben eset nod kullaniyorum virus yok diyo onlarda anlamadim

Son düzenleme:

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
Çok basit bir sistem ama başlangıç için fena sayılmaz.

Kardes ne basiti milyonlarca kod iceriyo hash kodlari var
Antivirusleri şirketler enayi degil bissuru kisiyle yapiyo bu adam tek basina yapmis bence daha baslangicta bunu hemen kendi yapiyosa ilerde rat,keyloger,botnet,office benzeri programlarda yazar

Hatta kendi programlama dilini cikarirsa hic sasmam

TheConquerer

Katılımcı Üye
31 May 2014
338
0
Çok basit bir sistem ama başlangıç için fena sayılmaz.
Sistem basit değil ama yinede değerli yorumun için teşekkür ederim.

Kardes ne basiti milyonlarca kod iceriyo hash kodlari var
Antivirusleri şirketler enayi degil bissuru kisiyle yapiyo bu adam tek basina yapmis bence daha baslangicta bunu hemen kendi yapiyosa ilerde rat,keyloger,botnet,office benzeri programlarda yazar

Hatta kendi programlama dilini cikarirsa hic sasmam

Aklımdan da geçmedi değil hani teşekkür ederim toprağım :)

TheConquerer

Katılımcı Üye
31 May 2014
338
0
Üyelik Başvurusu yapan arkadaşların E-posta ve G-mail hesaplarına üyelik bilgileri yollanmıştır. Teşekkür ederiz.

maymaa2

Uzman üye
19 Tem 2013
1,532
0
Grafik güzel kardeş darkcomet serverini bulamadı onunda hash değerini ekle bence :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.