Sonlandırmış bulunduğum film sitem

Diqimon

Katılımcı Üye
24 May 2014
296
0
Nereye
İşte bunu yaparsan sevaba giriyorsun nasıl bulduğunu nerden bulduğunu ne kadar uğraştığını kimse bilmese bile Allah biliyor görüyor :RpS_lol:

Düşüncene saygım var fakat aynı düşünmüyoruz. Gerekli yardımı yol göstermeyi zaten ö.m ile ulaşanlara elimden geldiğince yardımcı olurum ve balık vermiyorum tutmayı öğretiyorum o şekilde daha uygun benim için.

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
Önerdiğin başka web sektörü var mıdır? Adsense tbm leri çok düşük. Bir de Adsense onaylamıyor bu aralar hesapları önerin var mı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.