Sonny Walkman sorunu

ManDead

Üye
19 Tem 2015
172
0
Merhaba dostlar...

Geçenlerde arkadaşımdan ödünç aldığım sonny walkman cihazı açılma ekranında kalıyordu reset tuşu ile açmaya denedim gene açılmadı hiçbir şekilde kendine gelmedi cihaz.Bende pc me takmayı denedım taktığım zaman ses geliyor lakin pc walkmanı görmüyor,walkman de de usb connect yazıyor fakat cihaza ulaşamıyorum ne yapmalıyım

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim
İyi günler...

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Aşağıdaki alternatifleri dener misiniz ?

Taşınabilir aygıtlardan Walkman cihazınızı buluyorsunuz, sağ tıklayıp "Sürücüyü Güncelleştir" diyorsunuz, "Sürücüyü listeden ben seçeceğim" dediğinizde karşınıza USB yığın depolama aygıtı seçeneğini kendisi çıkarıyor, onu seçiyorsunuz ve kendi kendine yüklemesini tamamladığında normal USB bellek gibi görünmeye başlıyor.

aygıt yöneticisine gir walkman aygıtını bul sürücüsünü güncelleştirmeye tıkla
sonra ikinci seçeneği yani
"install from a list or specific locati on" u seç next yap.
tekrar 2. seçeneği yani “Don’t search, I will choose the driver to install“ seçeneğini seç next yap
gelen pencerede "USB mass storage device" ı seç next yap

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.